Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik már szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik már szexeltetek szűz pasival, vagy pasikkal, hogy ment az első alkalom? Volt valami ügyetlenkedés, merevedési gond, vagy korai élvezés, vagy majdnem olyan jó volt, mint egy tapasztalttal?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok és mennyi a pasi, vagy pasik?

Hányadik partneretek volt?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Mikor mondta el, hogy szűz és mit szóltál?



2020. máj. 8. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a volt párom volt szűz. Mindketten 18 évesek voltunk, ő szűz volt, én már nem.

Igazából ahhoz képest jó votl vele az első alkalom, ügyesen mozgott, hamar megtaláltuk a közös hangot. :) meglepően nem élvezett e túl korán.

2020. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Liz* ***** válasza:
85%

Két ilyen alkalom is volt, szöges ellentétek.

Az elsőnél mindketten szüzek voltunk, 17 évesek, az elég ügyetlenre sikerült, nem volt kapcsolat.

A másodiknál én 20, ő 18, az jó volt, én tudtam irányítani a dolgokat, és nem volt korai élvezés sem, sőt elég sokáig bírta. Azóta is együtt vagyunk (5 éve).

2020. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvánvalóan nem lesz annyira "profi" de nem ezen múlik. Egy "profi" is lehet rossz az ágyban, mert nem figyel a partnerre, mert önző stb. Inkább egy figyelmes, odaadó, urambocsá' még szerelemtől fűtött mintsem egy tapasztalt, nemtörődöm, önző.
2020. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Fiuként 20 évesen vesztettem el. Kicsit segítenie kellett a behatolásnál. Annyira ideges voltam, s nagyon nehezen mentem el. Az akkori párom is (pettinggel együtt háromszor)

Azon az éjjel felrázott, hogy újra akarja. Valamivel könnyebben ment de teszetoszâztam. Elélvezni akkor is nagyon nehezen sikerült. Kellett idő míg ellazultam.

Az ember belejön kis gyakorlással.

2020. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!