Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha itt egy srác annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha itt egy srác annyira felizgatott hogy arra masztiztam?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, semmi sem gáz, annak, aki valamilyen módon elélvez vagy elélvezteti magát. Nyilván attól élvez el, mert jólesik neki. S mivel mindenkiben van hajlam arra, hogy ne csak a állati utódnemzési módon elégüljön ki, ezért rengeteg módon tud magának élvezetet okozni és főleg mindenki máshogy.

Ezért semmi sem gáz.

Engem nem érdekelt soha mások véleménye. AZ én életem-én élvezetem-én élményem. És nekem ez igy úgy jó és pont.

AKinek nem tetszik, azzal nem kommunikálok, úgyse lesz sehogy az életem szereplője. Akinek meg tetszik, az meg jön magától velem. És én meg vele, mert engem meg az vonz, amilyen ő és ahogy ő élvezkedik.

Ennyire egyszerű.

Nem kell mindent túlagyalni-elemezni-várni-próbálkozni, hogy hátha talán később jó lesz. SOHA nem lesz jó.

2020. máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki. :) Nekem csak egyszer jött itt össze valakivel a maszti, pedig van miből válogatni, de még be se nedvesedtem...
2020. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Faklyahhh ***** válasza:
Kinek mi ugye? :) Ez a korral is változik.
2020. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az nem gáz! Az a gáz, ha utána meggyónod a papnak vagy olyan felnőtteknek, akik bűnnek tartják. És méginkább gáz, ha hagyod is magad lebeszélni a továbbiakról. A szexre szüksége van minden normális embernek.

Váljon egészségedre, és csináld, ahányszor csak jól esik. Kiegyensúlyozottabb leszel, és kielégülten jobban tudsz figyelni a tanulásra, és egyéb feladataidra.

2020. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy én is szoktam és szeretem is :) 18L
2022. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!