Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya nokent mit tennetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nokent mit tennetek a helyemben ha intimitasra vagytok de nincs senki akinek kellenetek?

Figyelt kérdés
Nagyon csunya arc es tomzsi formatlan alak, ram se neznek

2020. máj. 8. 21:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
43%
Ronda nő nincs csak kevés pia
2020. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Annyira csúnya nem lehetsz, hogy senkinek sem kellenél. Az alakodon sporttal és egészséges táplálkozással tudsz javítani, nem kell bomba test, viszont így talán nyerhetnél egy kis önbizalmad.


Mitől olyan csúnya az arcod? Miért érzed ezt? Nem mindenki születik gyönyörű arcvonásokkal, de a szépség elég relatív, valakinek a porcelánbaba arc tetszik, valakinek meg egy sokkal karakteresebb arc. Ahány férfi, annyi ízlés.

2020. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek,az alkatodon lehet hogy tudnál azért változtatni,és ha vonzóbb lenne az alakod kicsit sminkelnéd is magad,szerintem tudnál ismerkedni. Minden ember társas lény,szüksége van mindenkinek valakire. Próbálj társat találni,neked is van egy párod valahol.
2020. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
De mitől formátlan? Valami genetikai oka van vagy mozgáshiány, vagy a táplálkozás? Én sem vagyok egy adonisz és nekem is hiányzik pasi ként az összebújás de sajnos én sem tudok mit tenni egyrészt a korlátozások miatt, másrészt majd csak találok valakit.
2020. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem privatozas miatt irtam ki a kerdest.

Az a gond, hogy maszkulin arcvonasaim vannak es az alakom sem noiesen formas, hanem csontos es egybe van a testem, nem szep ivelt. Ezek ellen nem tudok tenni.

2020. máj. 8. 22:12
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nem érdekelne de komolyan..
2020. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Írj..
2020. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Sztem biztos nem vagy annyira csúnya, csak eddig nem találkoztál olyannal akit megfognál.
2020. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdetnek jó ötlet ide írni egy üzenetet.

Nézd... őszinte leszek:

1. próbálj javítani az alakodom, csodát nem fogsz tenni, de ártani nem árt, ha valamennyit mozogsz

2. regisztrálj társkeresőkre, ha otthon gubbasztasz, és kirakod a "csúnya vagyok" táblát, az nagyon nem segít. Egy szomorú lány jobban taszítja a férfiakat, mint egy nem szexi test


Adott próbálkozás után úgyis lesz valaki, akinek pont te fogsz kelleni. De vigyázz, mert biztosan sok olyan lesz, aki csak megdugna, ezt tudnod kell kezelni.


Kb ennyi, sok sikert...

2020. máj. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezzel a problémával küzdök:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!