Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, voltatok mar olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, voltatok mar olyan szexkapcsolatban amibol nem tudtatok kilepni csak nagyon nehezen?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2020. máj. 8. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csinâltunk pár filmet a telóval szex közben. Zsarolt hogy elküldi a fèrjemnek ha nem szexelünk. Aztàn egyre vadabb dolgokat talàlt ki amit rajtam akart kièlni. Ekkor mondtam hogy nem érdekel, küldje, de nem csak vàlás lesz hanem rendőrségi ügy is.
2020. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem képesek elfogadni hogy vége és nem, s utána próbálkoznak mindenfélével, érzelmi meg nem annyira érzelmi zsarolással (ld. ahogy az #1-es is írta). Ezért szoktam mondani, hogy pl. a főnökkel ne szűrd össze a levelet, mert ha be akarod fejezni akkor valószínűleg a munkahelyednek is búcsút inthetsz.
2020. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyen.
2020. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mire szamitottatok de amit az egyes irt nagyon meg is erdemeltr az egyes.Ha mar felreba.szik mert egy utolso sza.jha akkor viselje a kovetkezmenyeit.Ha volt batorsaga felre lepni legyen batorsaga elmondani a ferjenek hogy titokban mas fa.szt szopkod kis ri.banc letire.

Egyszeru az egesz.Ha nem csaljatok meg a parotok nincs gond.

2020. máj. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9es, gondolom ismered a családot és tisztában vagy a szerepekkel. Nem mindig ilyen fekete-fehér minden, csak hogy tudd.


Velem olyan volt, hogy elkezdtem ragaszkodni hozzá nagyon durván. Tudtam, hogy nem lesz jó vége és ki kell lépnem belőle,mert csak magamat fogom megégetni. Nagyon sokáig örlődtem, szerettem volna vele találkozni (és találkoztunk is), utána meg csak rosszabb lett a kedvem... Nagyon nehéz volt kilépni belőle.


Nekem ilyen formában volt nehéz, nem zaklatós, zsarolós sztori. Ő volt az egyetlen akivel ilyen *kapcsolatom* volt...

2020. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!