Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az amikor igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor igazán szeret valakit egy lány?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
ha nem sajnáltatnád magadat ennyire, akkor talán még esélyed is lenne megtapasztalni
2020. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy nagyon.
2020. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinél más én csak a saját nevemben tudok beszélni. Én akkor csak a fiúval akarok lenni folyamatosan, szeretem elkényeztetni, kedvében járni meg kedveskedni neki azt főzni neki amit szeret vagy olyat venni neki, egész nap várom ha nem vagyunk együtt, hogy írjon, folyton meg akarom ölelni/csókolni vágyom rá, hogy megérintsen,minden férfit hozzá hasonlítok másra rá se tudok úgy nézni, nagyon kívánom szexuálisan ha még nem sexeltünk csak az jár a fejemben mikor fogunk és milyen lesz amikor meg túl vagyunk rajta folyton kívánom és bizonyos határokon belül megteszek bármit az ágyban, ezt nem szoktam hangosan kimondani de ha nagyon szeretem meg bele vagyok zúgva akkor azt is eltudom kepzelni, hogy gyereket szülök neki
2020. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!