Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legextrémebb sex és/vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legextrémebb sex és/vagy maszti élményetek?

Figyelt kérdés
(Ha nagyon tetszik lehet kipróbálom🤫)

2020. máj. 9. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton hosszabb úton.

Strandon, vagy csónakázó-tónál nappal.

2020. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen leszoptak a tánctéren. Kissé illuminált állapotban voltam.. xd

(Nem javaslom, hogy kipróbáld :D )

2020. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Család látogatásnál a barátnőm, a leszopott az ebédlő asztalnál, mikor épp nem volt ott senki, persze nem birtam magamall és később be is fejeztem a dolgot, 22/f
2020. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Buszon maszti, vonaton orál.
2020. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A régi, szép emlékű 42-es éjszakai buszon (Batyi-Békás)az akkori barátnőm először levette a bugyiját és kacéran mutatta nekem (hosszú, bő szoknya volt rajta), majd az ölembe ült. Ügyesen kicippzározta a sliccemet, és beillesztette, amit be kellett. Mire a békásmegyeri végállomásra értünk, vastagon telelöktem őt. Valahogy utána mindkettőnket izgatott, hogy leszállás után "folyok" végig a combjain. Mikor hazaértünk egy 5 perces gyalogút után, folytattuk.

(hú de rég volt... basszus)

2020. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1) Virágzó repceföldön. A színek, az illatok eszméletlenek voltak. A növény is elég magas, hogy ne lássanak meg.


2) Szabadstrandon - olyan lány napozott egyetlen tangában, hogy szükséges volt könnyíteni a kialakult feszültségen (a vízben).

2020. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy házibuliban voltam, elég csunyán berugtam és ezt 2 pasi is kihasználta (elmondás szerint).

Nemtudom mi történt, de se a melltartóm, se a bugyim nincs meg azóta.

Mikor mentem haza a puncimból folyt a sperma

Szerencsére nem lett baj, számomra ez elég extrém

2020. máj. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Vonaton, meg a Balatonban.
2020. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Négyes :)

F

2020. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barna csaj x5-el átgázolt hasamon elég extrém volt vissza tolatott rajtam akkor el is élveztem.Nevetett rajtam.
2020. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!