Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmi illúzió 2 órára,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi illúzió 2 órára, mennyire nehéz feladat?

Figyelt kérdés

Egy örömlányhoz szeretnék elmenni és egy nagyon nehéz "Szerepjàtékot" szerepjátékkal szeretném megbízni az illetőt.


Bár a 18-24 évesek az eseteim... Ehhez a feladathoz FEL KELL NŐNI!!!

Nem adhatom egy fiatal kislánynak mert Ő nem lesz rà képes ráadásul hazudni is fog a telefonban csak hogy a pénzt megkapja.

Így 25-36 év közötti hölgyek közt válogatnék. Bízva abban, hogy Ők már komolyabban képesek gondolkodni.


2 óra hosszára szeretném ha a hölgy eljátszaná azt, hogy Ő az én rég látott barátnőm, csak hosszú időre elutaztam és végre hazatértem.


Ti "Gyik"-osok nem biztos hogy megértitek mit is jelent ez, de azért érdekelnek a válaszok, hátha lesz legalább 1 értelmes is.


23 éves vagyok, és azt szeretném, hogy elhitesse velem, hogy ez a lány szerelmes belém, s hiányoztam neki.


Ez egy olyan szerepjáték ahol nem elég az, hogy lerohanod a vendéget az ajtóban egy csókkal... Vagy mi a szösz... Minden rezdülésre oda kell figyelni. A szemeddel valódi érzelmeket kell sugároznod meg MANIPULÁLHATÓ.

Hosszú lenne elmondani mindent ami ezzel jár... A kérdés....


Szerintetek... Egy örömlány mennyire tudná kivitelezhetővé tenni ezt a szituációt?


(Mégegyszer mondom, ez nagyon nehéz feladat, és nagyon keveseknek sikerülhet a magyarán TÖKÉLETES ÁTVERÉS mert ehhez már szinte színművészetit kell végezni... Hisz amit játszol... Egy szerep.. A színpadon ami a saját házad



2020. máj. 9. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Megsütött a nap? Manapság a lányok is egy klúb mosdójában kocsi hátsó ülésen vesztik el, te meg prostihoz mész? Ennyire ne alacsonyodj már le! Inkább csajozasba fektesd az energiat és szerezz normalis barátnőt! Egy prosti sosem fogja ezt eljatszani neked az emelt tarifát bezzeg el fogja kerni ne legyél már ilyen idiota! Szerepjáték prostival? Normalis vagy te? Igazi barátnőt miért nem tudsz szerezni úgy is arra vágysz!
2020. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 StevenUp ***** válasza:
65%

Hogy süllyedhet valaki ilyen mélyre..?

Az emeletről nézve egyre szimpatikusabb a járda ahogy ezeket a kérdéseket olvasom :(

2020. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt egy idegen nő, akivel soha nem találkoztatok, nem fogja tudni eljátszani. És a fizetés részét hogy oldod meg?? Addig leáll a színjáték? Max ha találsz olyat akinek a beszámolói nagyon pozitívak, barátnő feeling stb és többször találkoztok, és a pl. 4. találkozón valami hasonlót el bír játszani, de úgyis tudni fogod, hogy ez csak illúzió, és nem lesz 100% os az élmény.


Én azt mondom inkább fejleszd magad testileg, személyiségileg stb és a való világban csatázz!!

2020. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehez :) Mert tul szoros forgatokonyvet kersz, es ahogy irtad is: nem vegzett szinmuveszetoit egyikuk sem. Viszont en ugy csinalnam, hogy telefonalnek tobbnek, es figyelnek az osszhangra a telefonban is. Mert megengedobb, lazabb leszel, ha kolcsonos a szimpatia. Sok sikert.
2020. máj. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy lesz legalább 1.

Kedves 4-es... Ugyanezt tettem s találtam is egyet... Csak nem mentem még el.

2020. máj. 11. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már a többedik olyan kérdés, ami azt bizonyítja, hogy igény lenne egy olyan szolgáltatásra prostiktól, ami elsősorban lelkizős élményt nyújt, nem feltétlen szexuálisat.
2020. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En megertem a kerdezot, az egesz elet amugy is egy illuzio, akkor meg mar fejest lehet ugrani egy kitervelt illuzioba is.
2020. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mantis religiosa ***** válasza:
Na igen! Van-e élet, a halál előtt? 🤔
2023. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!