Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemi kollégiumokban, ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi kollégiumokban, ahol egy szintre jut közös fürdő, a hetero srácok is szoktak kíváncsiskodni a másik srácra?

Figyelt kérdés
Párszor már előfordult velem, hogy egy-egy srác kifelé / befelé menet a fürdőből "szemügyre vett", ami nem zavart, mivel a sràc is elég jól nézett ki (én biszexuális vagyok). A kérdésem a magukat heteroknak tartó srácok felé irányul.

2020. máj. 11. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

A hetero srácokat nem érdekli a saját nemük, ezért heterok.

F

2020. máj. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. máj. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A pasik is megnézik egymást, és igen, oda lentre is pillantanak. Kondi öltözőben is és a zuhanyzóban is tapasztalom. De ez csak odapillantás. Ha már valaki jobban felmér téged, akkor valószínűleg biszex vagy meleg az illető.
2020. máj. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Odapillantas szokott lenni. En is tapasztaltam tobbszor is hogy lentre le-leneznek.
2020. máj. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Odalentre soha nem pillantottam soha. Míg egy két dolognál, pl. egy kirakott női dekoltázsnál nekem kell megmakacsolnom magamat a szememmel szemben, hogy soha ne nézzek oda, férfi ágyéknél meg fordítva. A szemem nem akar nagyon odanézni "fél tőle":D.


A felsőtestére oda szoktam pillantani néha. Ilyenkor az van, hogy vagy jól néz ki, vagy nem, de ilyenkor meg az van bennem, hogy de miért van ilyen plötyi ez, meg az, ilyen vékony, vagy ilyen felfújt ez, meg az? Ezt azért írom, mert sok férfi azért nézegeti a másikat, mert féltékeny, vagy szimplán felméri a konkurenciát. Az én agyam meg azt nézi, hogy ez, meg az mennyivel jobban nézne ki. Nem, azért mertén ilyen fitness guru vagyok, hanem mert mindenben a "tökéletest" szeretné érzékelni az agyam. Mert amúgy én magam sem teszek semmit az alakomért, bár ebben ritka szerencsés vagyok, mert az alap alkatom olyan, hogy izmosabb mint az átlag.

Ugyanakkor ezt a "jól néz kit", nem úgy kell érteni mint nálad. Hanem mint egy autónál. Magadban konstatálod, hogy de jól néz ki, vagy egyenesen szép, de szexuális izgalmat 0%-ban vált ki. Persze sok ember görcsösen nem mer ilyeneket mondani, mert bizonygatni akarja a beállítottságát. Pedig szerintem akkor van baj, ha ezt bárkinek is bizonygatni kell, akár magának, akár másnak. Szexuális töltet nélkül bármire lehet mondani, hogy jól néz ki.


De ahogy írták is, a hetero srácok úgy nem fognak megnézni, azért heteroszexuálisak. Ahogy neked nehéz elhinni és képtelen vagy felfogni, hogy hogy nem izgul fel, vonzódik hozzá, vágyik egy másik fiúra, aki "jól néz ki", nekem éppen ugyanennyire képtelen és felfoghatatlan fordítva. Viszont a férfi lakosság 10%-ának vannak homoszexuális hajlamai. Így az esély mindig ott van. Azt meg biszexként neked kell tudnod az eddigi tapasztalataidból, hogy milyen mikor egy fiú úgy néz rád. De jól gondold meg, mert ez nem kőkorszaki gondolkodás, hanem alap pszichológia bármire és bárkire vonatkozóan. Ha valakiben valami iránt nincs semmilyen vágy és az hirtelen rettenetként rázúdul, az akaratlanul is viszolygásba és egyes eseteknél gyűlöletbe megy át. Ha hirtelen egy számodra taszító ételt dugnak az orrod elé, akkor az jobban elborzaszt, mintha órákig nézegetnéd egy képen. Ha meg tukmálják, akkor csak az lesz benned és egy idő után már haragot fogsz érezni. Ez akaratlan

2020. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Én csak az edzőteremben találkozom férfiakkal ruha nélkül, a zuhanyzóban, de mivel a lányokat szeretem, nem szoktam kíváncsiskodni.


Azt szoktam inkább megnézni, hogy kinek melyik izma kidolgozottabb, összevetve azzal, hogy milyen gyakorlatokat szokott csinálni.

2020. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiskodni nem, ha úgy alakul, odanézek
2020. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok kollégiumos. Csak edző táborokba szoktunk a gyerekekkel közösen tusolni.

Eggyáltalan nincs szégyenlősség egyik gyereknél se, simán le vetkőznek.

És meg is várnak mindenkit. Van amelyik meztelenül.

2021. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!