Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem provokálás képen: de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem provokálás képen: de sikertelen ronda emberek ti hisztek Istenben?

Figyelt kérdés

Ha igen miért? - semmi okunk nem lenne rá?

Hiszen sikertelenek és rondák vagyunk.


24 f



2020. máj. 11. 21:42
1 2
 1/16 StevenUp ***** válasza:
52%

Ki szerint vagy ronda?

A sikertelenségedért meg egyedül te vagy felelős

..

2020. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. Szociológiai kérdés. Tudatipar.
2020. máj. 11. 21:45
 3/16 StevenUp ***** válasza:
45%

De, ez ilyen egyszerű.

A sikertelen emberek fő ismérve, hogy nem képesek elismerni, hogy egyedül ők b*ták el az életüket.

Minden és mindenki hibás az emberektől kezdve az isteneken át egészen a bolygók állásáig...

Mindenre van kifogás és nulla értelem...

2020. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De aki genetikailag ronda az tehet bármit csak kudarc lesz!
2020. máj. 11. 21:53
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy nem csak a külsődért és a sikeredért lehetsz hálás.. Ha van egy szerető családod vagy esetleg kialakítottál magadnak egy baráti kört, akik tényleg szeretnek (elméletileg azt is Isten alakította így), azért nem lehetsz hálás Istennek? Vagy hogy nem úgy hozta a sorsod hogy hajléktalan lettél?

Értékelik gondolom az apróbb dolgokat is, ahogyan minden embernek kéne.:D

19l

2020. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!


Sajnos nem mindenkinek habos torta az élet.

2020. máj. 11. 22:00
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Helo én csak a kérdésedre válaszoltam xd

A kérdés az volt, hogy ha ez a kettő dolog nincs meg az életedben, akkor miért hisznek Istenben.. mondtam pár példát.. nem állítottam hogy habos babos minden..

2020. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 StevenUp ***** válasza:
63%

A borzasztó önsajnálat az ami mérgezi az életed, viszont hosszútávon nem vezet sehová, csak egy következő negatív gondolatig aniben azt ecseteled, hogy miért nincs senkid...


Ezért nincs senkid. Mert senki sem kíváncsi arra hogy folyamatosan vinnyogsz hogy milyen rossz az életed.


A világ népességének csupán 40%ának van biztosítva jelenleg a fkx internet.


Tehát él rajtad kívül még kb 4 milliárd másik ember aki még nálad is szarabb helyzetben van mert net sincs a házban amin tudna vinnyogni...


Én is rosz családból származom nert senki sem milliomos, én sem vagyok sármos, én sem vagyok annyira sikeres mint szeretném.


A kettőnk között az a külömbség, hogy én hajtok a siker felé, én pozitívan nézek a világba és nem merülök el az önsajnálatba, hanem teszek ellene...


Ez nem isten kérdése, hanem hogy akarunk e tenni a helyzetünk ellen.


Mert egyedül mi magunkra számíthatunk ebben a kretén világban.

2020. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés érdekes, de Istenben nem azért nem hiszek, mert nem vagyok jóképű, és még alacsony is vagyok, hanem azért, mert Isten nélkül is meg lehet érteni a világot, legalábbis amit eddig tud róla az emberiség, ahhoz nem kellett. Kérdező, ezzel együtt értem a kérdést, és logikus: mi oka volt az Istennek azzal, hogy ronda embereket teremtett, és miért tette őket olyanná, hogy sikertelenek legyenek? Hiszen neki épp ugyananyiba került volna, hogy jóképű legyek és sikeres... Nem értem, hogy a kaporszakállú miért nem jóindulatú.
2020. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, azért a tanulás nem káros, és a sikerességhez elengedhetetlen. Ez jutott eszembe, és nem provokálásképpen.
2020. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!