Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi az ami nagyon beindít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi az ami nagyon beindítja akár már előjátéknál, de főként szexben? Gondolok itt pl lefogás, kötözés stb stb. Mielőtt megkapom hogy disznó pasi vagyok, leszögezném hogy nő vagyok, és imádom a változatosságot

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az, ha lefogom, kikötöm

F

2020. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Uuu azt én is élvezném nagyon, de párom idegenkedik tőle. Mondom ezt úgy hogy én vagyok a nő.. 😂
2020. okt. 18. 10:34
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Bekötöm (nő) partnerem szemét egy könnyű sállal hanyat fektetem majd a feje fölött a kezeit szintén összekötöm és jöhet az édes kínzása! Édes mert a tejszínhabot nagyon szereti es pontról pontra haladok vegig rajta! Mire a legérzékenyebb helyen járok es nem sietek már volt hogy könyörgött hogy mast is szeretne magába...!
2020. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Uuuuuu ez de jó!

Van még ilyen a tarsolyodban?

2020. okt. 22. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!