Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktátok szex közben/után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok szex közben/után mondani a barátnőtöknek, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Vagy számotokra inkább szólnak az "állati ösztönök" szabadjára eresztéséről az együttlétek, mintsem az érzelmekről? (Nem tudom, mi az általános tendencia, annyira sokféleképpen hallottam már nyilatkozni férfiakat erről.)
2020. máj. 12. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem párkapcsolatban jól esik hallani. Semmi rosszat nem látok abban, hogyha egy férfi érzelmes és nem csak egy érzelemmentes kőszikla. Az érzelmesség az egy vonzó tulajdonság számomra egy férfiban.


Az alkalmi az más. Ott elég fura és kínos lenne ezt hallani utána.

2020. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen! Miközben magamhoz ölelelem és hallgatom, ahogy piheg a karomban. :-)
2020. máj. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Kozben igen, de aztan tavozik a szerelem a testembol.
2020. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szextől is függ... egy bújós, romantikus szeretkezés közben és utána is jól esik ezt suttogni. Mig egy vad, szenvedélyes szexnél max utána, lihegve mondja az ember.
2020. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elég érzelmes vagyok, de szex közben nagyon ritkán. A "szeretlek"-et sokkal inkább kötöm a bensőséges összebújásokhoz, mint a szenvedélyes, vad szexmenetekhez.
2020. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam mondani
2020. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam már nem barátnőnek is, hogy szeretem, mert tényleg szerettem a testét, meg mindent, talán éreztem is iránta valamit. Persze ez csak a szex hevében volt, aztán nem volt semmi több... F
2020. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan érzelmes együttlétek, amikor maguktól jönnek az ilyen megnyilvánulások. Igaz, az talán nem is szex, hanem inkább szeretkezés vagy szerelmeskedés. :)

30F

2020. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!