Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon homofob ferfi miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon homofob ferfi miert engedi hogy egy no popsin dugja?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Mert a homoszexualitásnak semmi köze a seggehez. Ez egyik egy némi irányultság, a másik egy testtájék. Mivel a homoszexuálisok így tudnak szexelni, ezért a köztudatban összeforrt hogy az anális dolgok azok homoszexuális jellegűek. De alapvetően semmi köze a 2 dolognak egymáshoz.
2020. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki nagyon homofób, az jellemzően kicsit meleg is. Saját magában nem tudja elfogadni ezt a hajlamot, ezért kivetíti és nagyon látványosan gyűlöl mindenkit, aki bátran és nyíltan felvállalja. Aki biztos a maga szexualitásában, az nem lesz homofób. Nem fog hobbiból férfiakkal közösen maszturbálni és szopós videókat nézni, de nem is veszi személyes sértésnek, ha más meg erre gerjed.

Egyetlen egy pasim volt a történelem folyamán, aki nagyon rá volt fókuszálva az análszexre, és ő márpedig kifejezetten homofób volt, olyan elemi gyűlölettel beszélt a melegekről, hogy nagyon visszataszító volt. És ijesztő. Aztán valahogy elkezdte pedzegetni, hogy mi lenne, ha én dugnám meg egy felcsatolhatóssal. Nem lepne meg, ha azóta minimum biszexként élne. Az összes többi pasim sosem gyűlölte a melegeket, elfogadták őket, nem nézték le meg semmi, de amikor kérdeztem, hogy esetleg szeretnének-e análszexet vagy valami, mindig csak a vállukat vonogatták, hogy nekik ez nem fontos, a punci sokkal jobb, arról meg többségében hallani sem akartak, hogy én matassak bármit a fenekük környékén.


Szóval az én személyes tapasztalatom és véleményem szerint ezért.

2020. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az en parom pont ilyen. Gyulolettel beszel a melegekrol, szinte duhos. Aztan este szettett làbbal varja hogy a fenekevel jatszam
2020. máj. 12. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez így van.Egyfajta elvárás,hogy társaságban is gyűlölni kell a homoszexuálisokat.Így akarja megmutatni,hogy ő mennyire hetero,ezáltal a nagybetűs Alfa.

Itt az oldalon is megtapasztalhatod ugyanezt.

Férfi-nagy farok,utálja a homoszexuálisokat,a legnagyobb nőcsábász,megdug mindenkit,napont 7 szer.


Ezek mind olyan szimptómák,melyekkel az önértékelésén próbál javítani.Had olvassák,hogy ő aztán egy x men.


Közben a valóság az,amit leírtál.

Én se vagyok homoszexuális,de ezt nem azzal fogom kifejezni,hogy fröcsögök.Hanem egyszerűen elfogadom,hogy van aki az,és kész.


Az análnak meg semmi köze az orientációhoz.

Mindenkinek van s..lyuka,és mindenkinek izgatható.

Mert ilyen a felépítése az emberi testnek,nemtől függetlenül.

A többi,az csak hozzákörített duma.

2020. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!