Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehetne vibrátortesztelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne vibrátortesztelő vagy valamilyen szexuális segédeszközöket tesztelő munkát találni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és ugy gondoltam, hogy utána írnék róla részletes vélemenyt vagy videóban mondanám el a tapasztalataimat.
2020. máj. 12. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Csinálj egy video blogot,vagy egy saját oldalt,és talán fognak majd szponzorálni.
2020. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó munka is lenne...
2020. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálja Polli Lili az Ébredőszexualitás Blog írója Youtube-on

Szponzora a Vágyaim.hu

2020. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vágj bele. Próbáld ki a játékokat és csinálj róla egy videó bejegyzést, amiben elmondod véleményedet, tapasztalataidat. Egy idő múlva fel fognak rád figyelni és talán szponzoralni is fognak.

Én mindenesetre kíváncsi lennék a véleményekre.

2020. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eddigieket kiegészítve: érdeklődj a gyártó cégeknél!
2020. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es írja, csak úgy a'la natúr tesztelőnek nem valószínű hogy felvesznek csak ha valami reklámértékkel bír - ahhoz meg sok követő kell egy blogon, instán vagy akárhol.
2020. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!