Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok az nem túl durva ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok az nem túl durva ha szopásnál a pasi megfogja a hajatokat copfba majd két oldalról teljesen ráhúzza a fejeteket a farkára a hajatoknál fogva miközben az ágyon fekszik ti meg előtte térdeltek?

Figyelt kérdés
Vagy ez még belefér?kort is kérek.

2020. máj. 12. 13:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én szívesen csinálom az orált a páromnak és próbálok minél mélyebbre menni, viszont ha rányomná a fejem hírtelen, nem feltétlen esne jól. Erre mindig odafigyel
2020. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nem kell feltétlen 25 centis farok hozzá, senki nem erre gondolt, csak te. Nézted már meg, milyen hosszúságú tárgyat tudsz bekapni fuldoklás nélkül? Nem hiszem. Kérlek, próbáld ki!
2020. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez a feleken múlik. Ha megvan a bizalom, akkor engem még izgat is a dolog. De tény, hogy ehez a lánynak bírnia kell a mélytorkot. Nekem nincs gondom vele, de gyakorolnom kellett hozzá. 34N
2020. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem pl tetszik a barátommal
2020. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
De igen, túl durva hirtelen. Ezért én is az lennék. Ráülnék az arcára.
2020. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én alapvetően sub vagyok és megy a mélytorok is. Nincs az ilyennel bajom. Azért ne legyen nagyon durva a dolog.
2020. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nyilván minden ember más és más. Személyes tapasztalataim szerint nekem nem túl durva, sőt kifejezetten be tudja gyújtani a már izzó levegőt.

Megjegyezném, hogy ehhez fontos ismerni a saját és partnerünk határait, esetlegesen előre felmérni mennyire bírja a durvulást. (Természetesen megesik, hogy oly helyzet áll elő amikor ez elmarad :) )

2020. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%

"Hogy lehet valaki olyan tiszteletlen hogy lehányná?? Nem percekig csinálná ezt."


Ha erőszakosan csinálná, végül is én sem percekig tartanám olyan erővel a farkát a metszőfogaim között, hogy leizzadjon, mielőtt kiderül, hogy eredeti hosszában kerül-e elő az ajkaim közül a kedvenc testrésze. xD

2020. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha a megbeszélitek elötte megvan beszélve akkor talán senkinek sem kellemetlen de én nem szeretem nekem ez sok
jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!