Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előny a szűk punci vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny a szűk punci vagy inkább hátrány?

Figyelt kérdés
Az új partnerem áradozott, hogy milyen finom szűk vagyok. Aztán hozzátette, hogy így feleannyi ideig bírta csak. Most akkor ez jó vagy rossz??

2020. máj. 12. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Szűk legyen, sokkal intenzívebb érzés!
Ne legyen szűk, mert túl hamar elélvezek!
57 szavazat
1 2
 1/14 Lachesys ***** válasza:
100%
majd hozzaszokik:D treningeld. de ez alapvetoen jo dolog
2020. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jobb a szűkebb azt csak azért mondta mert valószínűleg felakart készíteni és nem akart csalódást okozni de idővel majd hozzászokik és hosszabb lessz az aktus is:)
2020. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Te elmentél? Ha nem akkor neked probléma, hogy ő csak fele annyi ideig bírja veled, neki tuti nem az. Ha annyira vágyik a hosszabb etapokra akkor használhatja a fejét, kezét ... nem csak farokkal lehet szexelni.


Dicséretnek szánta, illetve ami kicsit kiábrándító szerintem ha jobban hozzád szokik akkor majd tovább fogja bírni.

2020. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szűk van és soha nem volt semmi gond 21l
2020. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem sose lesz ilyen gondom :D
2020. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az első két pasim is mondta, hogy szűk, tetszett is nekik. De hogy ezért kevesebb ideig bírná, azt csak a mostani. Ennyire befolyásolja, hogy akár fele ideig bírja csak?
2020. máj. 12. 18:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinél hogy sokmindentől függ de általában akivel nemrég óta vagyok együtt és még szerelmes is vagyok belé ilyen esetben minél intenzívebb az érzés az idő annál kevesebb de min.15p sokmindentől függ

De azis lehet hogy nem volt eddig sok nővel és még tapasztalatlan csak erre akarja ráfogni

2020. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Imádom a szűk puncit! Ha nem bírja a pasid csak szólj, 50-60 perc simán megy! 😁😉
2020. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dicséretnek szánta. Gondolom azért bírta kevesebb ideig, mert az előző barátnőinek tág volt, és így nálad intenzívebb volt az érzés. Szerintem ez nem hátrány neked se, neki se. Max akkor lehet gond, ha a jövőben olyannal futsz össze akinek nagyon vastag a farka.
2020. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Allítólag a szűk a jó.
2020. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!