Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos úgy érzem, hogy belesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos úgy érzem, hogy beleszerettem a szexpartnerembe. Mit tegyek? Mondjam el neki, vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, lehet ő is belédszeretett.
2020. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló a szexpartnered?

Van esély komoly kapcsolatra?

2020. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudomásom szerint szingli. Nem tudom, nem vagyok biztos benne, hogy belemenne egy komoly kapcsolatba
2020. máj. 12. 19:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mond el neki ha szingli. Ha nem az akk szerintem ne mond el!
2020. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A letérdelős, rózsaszirmos, verslábakba foglalt szerelmi vallomás nagyon romantikus - de ugyebár még nem a leánykérésnél tartotok. Szóval ha rám hallgatsz (nem kötelező) a szerelmet elsősorban éreztetni, kifejezni és nem csak mondani kell.

Ne mond, inkább előbb "puhatold körbe" a terepet, vess fel szexen kívüli közös programokat, együtt alvást stb. Ha ő is így érez akkor igent mond rá, s akkor már jöhet a vallomás is valamelyik közös programon. Ha elzárkózik előle akkor meg tudod hogy mi az ábra. Csak ügyesen, sok sikert :)

2020. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A nálad alvás elég jó jelzés, hogy többet szeretnél és ha mégsem egyedülálló, akkor ez is ki fog derülni.

Van kockázata és neked is tudnod kell kezelni, ha nem akar többet.

Az én szexpasrtnerem nagyon gyorsan akart komoly kapcsolatot és arra a tempóra nem voltamflkészülve, ezért inkább elengedtem.

2020. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi kb 4 hónapja járunk össze, de sajnos az együtt alvás nem kivitelezhető, mert nem egyedül lakom (szüleimmel) és ők egyáltalán nem is ismerik, és nem szeretném ha faggatnának
2020. máj. 12. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nála sem oldható meg az együtt alvás?
2020. máj. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő is szülőkkel él, és nem lenne pofám közölni vele, hogy aludjunk ott
2020. máj. 13. 11:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Az csak akkor fog kiderülni hogy mit szól hozzá, ha elmondod. Lehet hogy ott vége is lesz a kapcsolatnak. Ki tudja hogy mi lesz a reakció.
2020. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!