Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem gáznak a 12...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem gáznak a 12 centis péniszem?

Figyelt kérdés
22/F
2020. máj. 12. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Mereven ennyi?
2020. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen.
2020. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ennyi lehet kb, az asszonynak pont jó.

Általában a pasikat jobban érdekli a farok hossza, mint a szerelmes csajokat:D

2020. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,hogy nem fogja érdekelni a csajt ha eljutsz odáig,hogy lenyűgözöd
2020. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Kicsit rövidebb, mint az átlag, de olvashattad már férfiaktól is, nőktől is, hogy ez a hossz elegendő a csikló izgatására, sőt, még túl is ér rajta.

Akkor légy ügyes, amikor majd alkalom adódik "bevetni a tűzvonalba". Ha még szűz vagy, akkor előfordulhat, hogy nem sikerül tökéletesre az aktus, de annak aligha a hossz lesz az oka, inkább a tapasztalatlanságod. Idővel ezt is megszerzed.

2020. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos méret alja, de még az átlag tartományban van, úgyhogy semmi gond vele. Nyugodtan belevághatsz a csajozásba, sok sikert, ha szeret a lány és ügyesen használod a csillagokba tudod majd így is repíteni, sok sikert :)
2020. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 13'5, szóval nem sokkal nagyobb, eddig minden csajt ki tudtam elégíteni. Volt rá példa, hogy utána percekig nem tudott mozogni akkorát élvezett. De arra is volt már példa, hogy el sírta a lány magát szex után annyira jó volt neki. Szóval nem gáz az a 12cm. De!! Sosem fog felérni a farkad egy 18-20 centis farokhoz, ezért tanuld meg használni. Figyelj oda a nőre, idővel olvasol majd a csajok reakcióból, és tudni fogod, hogy mikor mi kell a nőnek, hogyan érj hozzájuk. Stb.


Ne vedd fél vállról! Nekünk kisfarkuaknak mesterien kell használnunk. :D 24F

2020. máj. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

12cm a farkad, meg 2-3 centi a nyelved. Plusz 5 cm az újjad.

Add össze őket.

Aztán vedd a képletbe a szerelmet, szeretet. Mint a két ismeretlent.


Ha sikerült ki matekozni, kész is vagy, és pont nem fog érdekelni mennyi centi az ott lent egymagában.


Sok sikert.


24l

2020. máj. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs hüvelyi orgazmusom, az exemnek volt ekkora de mikor nyalt hatalmasokat élveztem. Esetemben ez volt a prioritás.

Egy barátnőm meg azt mesélte, hogy az exének 20 centi volt és sose tudott vele elmenni, az utána lévő párjának meg 12 centi és mindig van hüvelyi orgazmusa. Úgy tűnik, hogy az a hossz ingerli jó ponton.

Sose fogom megérteni ezt a méretmániát.

2020. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt már dolgom 10 centis pénisszel is meg 19 centivel is (elég sok mérettel találkoztam már) szóval nem gáz egyáltalán de nem is olyan hú de nagy
2020. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!