Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkért egy fiú barátom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkért egy fiú barátom hogy maszturbáljunk együtt híváson keresztül mert ő ki is szeretné próbálni meg szerinte ez erősítené a barátságunkat, ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Ezen a platformon olvastam hogy rengetegen sajnálják, azt hogy nekik ez kimaradt a tinédzser korszakából. Én nagyon óckodok ettől, nem erőltette rám csak így elgondolkodtatott..... Illetve ettől nem leszek meleg még ugye ha belemegyek? És előfordulhat hogy az illető meleg/bisex illetve az is ha belemennék később többet is szeretne? Illetve te belemennél ilyenbe vagy ha mentél már bele mi volt utánna, lett több ilyen alkalom utánna?

2020. máj. 13. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarod, hajrá

Én nem voltam ilyenben

20F

2020. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan csinált

én egy barátnőmmel csináltam, de utána ennyi volt, kicsit jobban megismertük egymást

még most is tartomvele a kapcsolatot, ő még heteronak valja magát, és én is

(nő vagyok)

2020. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én belemennék, de én biszex vagyok. 18 évesen csináltam először egy másik sráccal.

De ezt neked kell eldöntened, hogy mi érdekel. Ennek azért van egy homoszexuális beütése. Gondolom a ful heterók, nem lennének odáig egy ilyen ötletért. Persze biztosra nem tudom, mert én nem az vagyok. 🙂

A kapcsolatotokat biztos, hogy befolyásolni fogja, de gőzöm sincs, milyen irányba.


Az biztos, hogy nem egy online masztitól leszel meleg vagy heteró.


Ha jól fog menni, valószínűleg a barátod utána majd többet akar, mert benne van egyfajta meleg hajlam.

2020. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináltam. Később élőben is. De tovább nem mentünk.
2020. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kimaradt, de leginkább azért mert nem vágytam rá heteroként, nem találtam volna semmi izgalmasat benne.

Ha téged vonz, izgat akkor csináld nyugodtan. Nem meleg vagy, csak enyhén biszex. Lehet többet akar, lehet nem, de van rá sansz hogy majd feldobja csináljátok élőben is és ne csak nézzétek egymást, hanem nyúljatok is a másikéhoz. A haverod nagy valószínűséggel biszex.

2020. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én heteróként nem csinálnám egy masik pasival. Minek? Nem rá élvezek,akkor felesleges. Lánnyal amugy jó móka. Mikor iranyitjatok egymást.

29F

2020. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam egy ideig jó móka volt utána elment a kedvem tőle. Próbáld ki. Ha nem megy nem kell megismételni. Ha tetszik később nem csak online csinálhatjátok.

Add meg az esélyt magadnak meg a haverodnak.

2020. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szerinzem nyugodtan.Én kb. 13 évrs koromban már a legjobb barátommal vertem ki. Nagyon király. Te hány éves vagy?
2021. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!