Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci csajok! Ti elfogadjàtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajok! Ti elfogadjàtok magatokat olyannak, amilyenek vagytok? Esetleg szeretitek is a plusz súlyt magatokon? Milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Csak megjegyzem, hogy imàdom a duci nőket! Vàrom minél több ilyen làny vàlaszàt!
2020. máj. 13. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Én tökéletesen elfogadom magam, bár rajtam olyan 10 kiló plusz van. Mellem nagy, derekam vékony, csípőm széles, popsi kerek, imádom az alkatomat. És általában a pasik is.

Szeretem a magas pasikat, a szakállt, és az intelligenciát, jó humort.

2020. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ugyanolyan pasik jönnek be a duci lányoknak mint a nem duciknak - mármint attól hogy valaki felszedett pár kg-t még nem fog az ízlése megváltozni. Akinek előtte a barnák tetszettek, annak pár kg többlet után is a barnák fognak tetszeni.

Ami majd' minden nőnél befutó: normális, intelligens, kedves, határozott de figyelmes Férfi.

2020. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erősen túlsúlyos vagyok, Persze tehetnék ellene de szeretek enni így elfogadtam magam minthogy koplaljak.

Férfi idealom kulsoleg nincs

2020. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rajtam kb 30 kiló túlsúly van, nem fogadtam el magam, mert tudom hogy ennél sokkal dögösebb is voltam. Sajnos a 3 műszakos meló (éjszakázás stb) tönkre vágta az étrendem és eléggé meghiztam.

Ezt a munkahelyet pár hónapja hagytam ott és váltottam egy állandó nappalos fix beosztású helyre, remélem így most egy kis mozgással tudok majd fogyni.

22n

2020. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Rajtam 35kg túlsúly van, 50 kiló voltam, sajnos gyógyszerek miatt híztam meg, nem tudom így elfogadni magam, világéletemben vékony, törékeny lány voltam. 20/L
2020. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig próbálkoztam az elfogadással, na meg ilyen-olyan diétával. De nem vezetett semmire. Aztán jött egy kattanás a semmiből és valóra váltottam egy régebben már felmerült (ám mindig elvetett) ötletet... kerestem egy jó edzőtermet és egy jó edzőt.


Most sem vagyok vékony, valamint sosem leszek igazán, tekintve az örökölt alapokat. Már nem is akarok azzá válni. Az edzésnek hála viszont sokkal de sokkal jobb formában vagyok és egyre elégedettebb vagyok, ha a tükörbe nézek (és még hol a vége :D).



Tudod mi nagyon fontos egy pasiban? A kisugárzás! :)

2020. máj. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé túlsúlyos vagyok (nem folyok szét, arányosan oszlik el rajtam a súly, de látszik hogy nem vagyok kevés kg). 2-3 hónapja elkezdtem fogyni (edzés+ egészséges ételek). Egy hónap alatt leadtam 5 kg-t, de valamiért abbahagytam a diétát, és visszahíztam 4 kg-t.

Elfogadom magam, sőt ki merem jelenteni, hogy szeretem az alakomat. A hasam az, ahonnan szeretnék fogyni, de már azt is szeretem. Tudom, ha fogyni szeretnék, akkor tudnék, de most tökéletesen vagyok így.


Nekem minden féle pasi tetszett már, de általában a véknyakat preferálom (ez csak azért van, mert akikkel eddig találkoztam testesebb/túlsúlyos palikkal, mindegyik nagyképű volt. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de nekem a belső a legfontosabb.)

2020. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát én mackós vagyok egyáltalán nem nagyképű sőt az ellenkezője,

igazából ezen meglepődtem hogy a hozzám hasonlók(alkatban) nagyképűek,

bár ember és nem lakfüggő a személyiség.

2021. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdező jó ízlésed van
2021. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

amúgy rosszlányokon csomó duci csaj van és jó sok vendéggel

ha már szex kategória

2021. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!