Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokkal kisebb a libidóm, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal kisebb a libidóm, mint a barátomnak. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a barátomnak sokkal nagyobb a libidója mint nekem, és emiatt rosszul érzem magamat.

Szinte állandóan a szexre gondol, amivel nincs is semmi baj, bóknak veszem. Fél éve vagyunk együtt, neki első kapcsolat, nekem volt már előtte de mindketten szüzek vagyunk, még nem feküdtünk le csak pettingelünk. Viszont nekem hozzá képest alig van kedvem csinálni, és ezért kevésnek érzem magam. Ha mégis van kedvem, többnyire kielégitem, ezzel nem szokott baj lenni, de többször előfordult hogy elkezdtük, közben elment a kedvem és miattam abba kellett hagyni.

Sosem panaszkodik erre, mindig megértő és nem erőltet semmit, de tudom hogy rosszul esik neki, és szeretnék ezen változtatni. Nagyon szeretem, ez kétségtelen, és kívánom is őt, csak ritkábban mint ő engem.

Mit lehet tenni hogy nagyobb legyen a libidóm, és többet akarjak belőle?

Olyan opció nincs hogy szétmenjünk, mert szeretem és ő is engem.

Köszi ha segítő választ tudtok adni 😁

18/L (és ő is 18)



2020. máj. 14. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha szétmenni nem akartok, akkor mind kettőtök étvágyát ki kell elégíteni, beszéljétek meg vagy egy gyors szopással, kézi mnukával kielégíted, vagy magának csinálja, esetleg megengeded hogy harmadik fél elégítse ki.
2020. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek el szexelni
2020. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én ezt értem, de addig nem kezdhetünk el szexelni amíg nem kívánom. Ugye érted a problémát kedves #2?
2020. máj. 14. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Valahogy mind kettőtök vágyát ki kell elégíteni, így marad az első pontban írtak.
2020. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy nincs kedved annyit pettingelni, mint neki. Szerintem ha megtapasztalnád, hogy a pettingen túl az igazi szex mennyivel izgalmasabb tud lenni, akkor az a libidódra is jó hatással lenne.

De ha nem kívánod alapból a szexet, akkor gondolkozz el, hogy lehet, hogy a barátod nem vonz szexuálisan, nincs meg köztetek a kémia? Szerintem emellett lehet valakit szeretni, de hosszútávon inkább barátságba fog visszafejlődni.

Ha pedig magát a szexet nem kívánod, akkor lehet érdemes lenne először magadban keresni a választ, hogy ennek mi lehet az oka? Ért bármikor valamilyen szexuális jellegű trauma? Ha magadtól. nem sikerült rájönni, lehet, hogy érdemes lenne keresni egy pszichológust.

Egyébként lehet a libidó csökkenésnek egészségügyi oka is, ha továbbra sem érzel vágyat a szexre és az előzőleg felsorolt dolgokat megvizsgáltad, akkor érdemes keresni egy nőgyógyászt!

2020. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Arra kellene rá jönnöd, hogy mi váltja ki belőled, hogy nem kívánod a szexet ha egyedül nem sikerül menj pszichológushoz utána nőgyógyászhoz mert ez nem természetes.
2020. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez szopás.
2020. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg szar az ágyban, és nem okoz neked orgazmust. Emiatt nincs kedved.
2020. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!