Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A negyvenes nők milyenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negyvenes nők milyenek az ágyban? Megismerkedtem egy negyvenes nővel, és szexet helyezett nekem kilátásba. Mire számíthatok? Kifacsar?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg az van, hogy azok a nők, akik 40 éves körül szabadosan élnek, azok általában szeretik a szexet. Jellemzően jó bírják, sőt kifejezetten igénylik hogy nagy farokkal, keményen dugják őket. Ha nincs túl nagy farkad, nem szeretsz állandóan keményen dugni, akkor mindenben jobbak a fiatal csajok.
2020. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha a páromból indulok ki akkor egy nagy 0-a!

De ebben a korban hullámzik a kedélyállapot.


F/43

2020. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván az életkor miatt ha volt pár szexuális tapasztalata jobban tudja hogy mit akar viszont csupán az életkor nem befolyásol mindent. Voltam én húszas évei elején járó lánnyal aki nem volt az a vadmacska+lepedőakrobata viszont gyengéd volt és figyelmes és az őrületbe kergetett.
2020. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 Lehet, hogy a párodból más ki tudná hozni a vadmacskát.
2020. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!