Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan érdemes óvszert vásárol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan érdemes óvszert vásárolni, ahol nem látják sokan? Nem gáz ha a lány veszi?

Figyelt kérdés
A srácnál soha sincs, és nem akarok már kockáztatni
2020. máj. 14. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha cikinek találod, akkor ne szexeljél még. Óvszer ugyanolyan mint a tampon vagy a ketchup. Mindennapos termék.
2020. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki, én is számtalanszor vettem már, mert nekem közelebb volt a bolt, mint barátomnak

20L

2020. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, nálunk is főként én veszem az óvszert
2020. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne gaz? Siman megveszem elelmiszerekkel egyutt ugyanugy a sparba is es lany vagyok bar ez teljesen mindegy
2020. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én életemben egyszer láttam olyat amikor gáz volt az óvszer vásárlás. Egy 60 év körüli bácsi és néni szemüvegben olvasgatták az óvszereket milyet kéne venni. De amúgy ja, nem gáz szóval...
2020. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha a férfi veszi, mert ő tudja a méretet. Jártam már úgy hogy a csaj hozta, és bizony olyan kicsi volt hogy fel sem tudtuk rakni.
2020. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szerinted gáz a nemibetegség és a nem kívánt terhesség elleni védekezés miatt óvszert venni, akkor nem hiszem hogy a szexre is készen állnál.
2020. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ciki nincs benne, teljesen hétköznapi dolog. Az eladót különben is inkább az érdekli hogy fizess és fejben inkább ott jár mikor ér már véget a műszakja.

Nem ciki lánynak sem vennie. Sőt bár a ffi-nek "illik" hoznia, de legyen nálad is mindig úgymond "vészhelyzet" esetére (sosem tudni alapon v. ha pl. a pasid ugyan vesz de a másik kabátjában/nadrágjában stb. hagyja).

2020. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem határozott véleményem, hogy ha valaki kényelmetlenül/kellemetlenül érzi magát óvszervásárlás közben, annak még bőven nem kéne szexelnie. Gimiben is folyton én vettem a barátnőmnek a gumit, mert neki ciki volt, de amikor terhességi tesztet vetetett velem, ugyanezen okból, akkor már azért egy kissé kioktattam, hogy ha ennyi esze nincs, akkor inkább nem kéne dugnia. Ha elég felnőttnek érzed magad a szexhez, akkor ezt is tudnod kell helyén kezelni. Tampont nem ciki vásárolni? Ez ugyanaz a kategória.
2020. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na tegyük tisztába ezt a dolgot. Tehát, amennyiben nőként/lányként óvszert vásárolsz, az egyfajta felelőségteljességről és érettségről ad tanubizonyságot. Ez soha nem ciki! Amannyiben valaki ezt annak tartja, vagy kigúnyol érte, az még nagyon gyerek, gyerekes! Na az a ciki! Tehát nyugodtan menj be egy forgalmasabb üzletbe, és nyugodtan csenegézz a külömböző tipusú óvszerek között, és válogass kedvedre. Olvasd el nyugodtan, hogy melyik milyen, mit tud és nyújt. És hogy még bátorítsalak is voltan tanuja egy olyannak, hogy egy fiatal lány nem restelt segítséget kérni az üzlet egyik alkalnazottjától segítséget kérni a helyes, vagy megfelelőnek vélt választáshoz.
2020. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!