Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire hátrány párkereséskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány párkereséskor/párkapcsolatban ha valaki szűz 23 évesen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mert emiatt az ismerkedésben is bénább, ami ebben a korban már nem valami jó. Valamiért ez nekem kimaradt a fiatalkoromból. Emiatt szerintetek kisebb az esélye hogy valamikor normális kapcsolatot találjak?

Van olyan lány akinél előny az ha szűz még a barátja?


2020. máj. 14. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinek mennyire. De előny kétlem, hogy túl sok nőnek az lenne.
2020. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy-e. Komoly kapcsolatnál inkább hátrány a "Casanovaság" mert kicsapongónak gondolhatják az illetőt (bár be tudja bizonyítani az ellenkezőjét - mármint hogy igenis képes hűséges maradni a megfelelő lány mellett).

Ismerkedés... add saját magad, nem kell szerepeket megjátszani, őszintén, tisztán, belülről jövően - s nyitottan, kezdeményezően, kommunikatívan. Ha ez megvan akkor nagyon elrontani már nem tudod. Amúgy sem minden nőt akarsz meghódítani, csak egy olyant találni akivel összepasszoltok nemdebár?

2020. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"De előny kétlem, hogy túl sok nőnek az lenne."

Helyből ismerek két olyan huszonéves nőt, aki meg lenne veszve egy szűz pasiért. :)

2020. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szűz voltam 23 évesen, nekem nem jelentett hátrányt, önmagában nincs vele baj, a szokványosan élvezetes szexbe gyorsan bele lehet jönni. De ehhez az is kell, hogy a többi készséged rendben legyen (emberi készségek, érzelmek, odafigyelés). Szerintem elsősorban nem a szexuális tapasztalatlanság miatt kelt gyanakvást az, ha valaki huszonévesen szűz, hanem mert sokszor egy sor nem túl előnyös dolog kísérőjelensége (pl. esetlen emberi érintkezés, beszűkült érdeklődés, erős gátlások, stb.).
2020. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod mi a baj? Hogy azért vagy szűz most is, mert nem tudsz jól ismerkedni, nem vagy elég rámenős. És ahogy telik az idő, egyre nehezebb így ismerkedni.
2020. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!