Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek melyik jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek melyik jobb érzés? Ha a nő hamar elmegy és sokszor vagy ha meg kell dolgozni azért, hogy orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 06:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

miért ciki az, ha élvezed a dolgot?

ha színlelnéd, az lenne a ciki inkább

2020. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Talán az a jobb érzés ha minél több orgazmust tudok okozni /35F
2020. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha hamar elmegy és sokszor.
2020. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó, de talán a gyorsabban, többször nagyobb önbizalmat ad egy pasinak. Szerintem nekem ezért is lett fétisem az anál "tanítás" Lányoknak, mert ezzel is egy plusz élvezetet okozhatok (amellett hogy én is élvezem)..
2020. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem ha hamar élvez! Akkor sok orgazmusa lesz mire nekem meglesz az első!
2020. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hát én néha extra gyorsan elmegyek...

pár után már elég annyi ha puszit ad a nyakamra...

azt mondja tetszik neki... de nem tudom :(

2020. máj. 15. 11:11
 17/21 anonim ***** válasza:
#14 sok élvezetet nem okozol egy nőnek azzal, hogy a seggébe rakod a farkad. ne legyenek illúzióid.
2020. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 Nincsenek illúzióim, tapasztalatom van. Nem kívánok erről vitát nyitni, csupán megjegyezném: ha egy Nő nyitott erre és kíváncsi, igenis tudja élvezni (sok Nő még orgazmusra is képes ott), ha a férfi türelmes, figyelmes és érti a dolgát. Erőltetni persze nem szabad, annak sosincs jó vége, de ha az érdeklődés meg van a Nő részéről, a megfelelő partnernek ezt vággyá kell alakítania, ezek után pedig mindez ez egy újabb örömforrássá válhat..
2020. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lenyegtelen, a lenyeg hogy a nonek jo legyen es elvezze, van olyan csaj aki azt is szereti itt ott, ha ugymond ki van hasznalva es hoppon marad :D
2020. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Is-is. Nagyon szexi, és izgató, ha a nő sokszor elmegy, és nagyon praktikus számomra is, mert 5 percnél tovább már csak komoly erőfeszítéssel bírom, szóval nekem is jó, ha hamar elmegy a csaj. Viszont ha egy nehezen elélvező csajt el tudsz juttatni a csúcsra, akkor az utána sokkal jobb érzés, hogy sikerült, és jellemzően ilyenkor a csajnak is erősebb az orgazmusa, ami még izgatóbb.
2020. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!