Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem különlegessé a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem különlegessé a barátnőm első alkalmát?

Figyelt kérdés

F/26 vagyok ő pedig 19/L. Én már voltam pár nővel viszont ő még szűz és én leszek neki az első.

Nem is az aktus része az ami kérdéses mert ott figyelek majd és óvatos leszek, hogy neki jó legyen. Hosszú felvezetés, hosszú előjáték, hogy elengedje magát, majd hosszú orál és figyelmesebb szex.

Viszont a körítéssel nem tudom mi legyen. Nem csak úgy megdönteni akarom. A vacsora főzés és a gyertyák olyan elcsépeltnek és általánosnak tűnik.

Van ötletek, hogyan tudnám a hangulatot is emlékezetessé tenni számára?



2020. máj. 15. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy elcsépelt. Gyertyafény mellett borozás, utána közös fürdés jó felvezetés. Berakhatsz még mellé kellemes zenét és vágykeltő illóolajakt (pl. rózsa) is alkalmazhatsz.
2020. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pl valami 2-3 napos utazással egybekötve és ott a hotelben :)
2020. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennnyire rakeszulsz annyira nem fog menni sztem :D

Én mikor elvesztettem a pasimmal (o nem volt mar szuz reg) mindketten rakeszultunk es megbeszeltuk delutan hogy na akkor este? De sokszor nem jott ossze mert nekem fajt mikor beakarta rakni meg nem voltam ellazulva pedig sokaig nyalt igy szexre kb 3 honapig nem kerult sor.

Egyik este spontan furdes utan en is torolkozobe o is elkezdtunk smarolni es annyira kivantam mar annyira nedves voltam hogy minden elojatek nelkul beleultem a farkaba es lovagoltam :D igy vesztettem el

Ezzel csak azt akartam mondani h annyira ne keszulj ra mert valszeg spontan fog jonni szerintem :d

2020. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlkombinálnod, arra figyelj, hogy a lehető legjobban elengedje magát. Hami, itóka azért legyen, mehet hozzá zene, gyertyafény, friss vágott virág az asztalra (akár a kertből is orgona vagy más kerti virág) stb.

A lényeget már tudod: maximálisan figyelj rá hogy el tudja magát engedni és ne erőltesd.

2020. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!