Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire szeretitek ha durván vagytok szájba dugva? ;)

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki szereti ha a fiú durván elintézi a száját? ;P Vagy általában ti szeretitek? ;P

2020. máj. 15. 19:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az exem imádta, egyszer sétáltunk este és kérte hogy keményen szopassam meg. Azért olyan helyre vonultunk ahol nemvoltunk szabad szem elött és mindig kérte utána seggbe. Sajnos kevésszer tudtunk találkozni és szétmentünk de isteni csaj volt. Ő volt 17 én meg 20

Most már 23 vagyok

2020. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a véleménye. Azért ne vigye túlzásba, de szeretem a durvulást.
2020. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szeretem :3
2020. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon szeretem és néha igényem is van rá, imádom, ha megdugják a számat, főleg ha egy picit nagyobb is a méret az átlagtól
2022. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!