Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, kinek van nagyon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kinek van nagyon sok spermája? Amikor elélveztek sokat spricceltek?

Figyelt kérdés
Nem a spermaszámra gondolok, hanem a mennyiségre.

2020. máj. 16. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten sokat, bár biztos az is hozzájárul, hogy magamnak is szeretem elnyújtani és akár órákig csinálni kisebb nagyobb szünetekkel, valamint partnerrel is csak egyetlen egy, viszont hosszú menetet bírok.

Partnerrel is megy akár órákig, viszont ha elsülök, akkor sajna nem elég 5-10 perc, hogy újra tudjak teljesíteni...

Cserébe mikor elsül baromi sok jön... :D

25/F

2020. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már prosti mondja hogy "már majdnem a fülemen folyt ki" akkor biztos sok adag jön 😁
2020. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg rengeteg van,de én tudatosan úgy táplálkozom hogy mindig árad belőlem. Tudom mit kell enni hozzá.
2020. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok van. 8 spricc az a minimum mindig és dús, fehér. Nem egy lány mondta már, hogy zavaróan sok jön belőlem.
2020. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as hozzászóló megoszthatná a tapasztalatait :D milyen ételektől lesz sok? mit jelent nálad a rengeteg?
2020. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!