Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk, lehet undi, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, lehet undi, de őszintén, volt már valaha is egyszer legalább hogy gatyába/bugyiba élveztetek el?

Figyelt kérdés
Mintha mi sem történt volna, felhúzzátok és mentek a dolgotokra..

2020. máj. 17. 00:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt kamaszkoromban, de nem elsültem, hanem zseben keresztül csináltam magamnak.
2020. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Volt. 15 éves voltam. Azt tudni kell, hogy két ikertesómmal egy szobába alszok, és a bátyánknak van külön szobája. Ugyan a mi szobánk külön szinten van, de a bátyánk és szüleink szobája egy szinten van. Mivel bátyánk munka miatt csak keveset volt otthon, így sokszor az ő szobája voltam nap közben. Egyik nap már eléggé maszturbálni volt kedvem. Bátyám szobájába voltam épp, szülők másik szobába. Mivel a légkondi közös a kettő szobába, így ott is áthallatszik, plusz az ajtót se szoktuk becsukni abban a szobában, ezért a zsebkendős megoldás nem volt lehetséges, mert hallották volna. Ezért belevertem a gatyámba. Utána persze elmentem a wcre kitörölni belőle amit lehetett.
2020. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 90%-ban bugyiban, vagyis bugyin keresztül szoktam masztizni. Ez lehet, hogy sokaknak furcsa, undorító vagy gáz, és én is értelemszerűen tudom, hogy nem ez lenne a normális, így ehhez szoktam hozzá stb., de valamiért csak így élvezem. Pontosabban még vízzel a kádban szeretem, de simán meztelenül egyáltalán nem is esik jól. Úgyhogy nálam ez a bevett szokás, ezt szeretem.
2020. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kimentem orarol mintha menne a hasam. Kivertem,aztan helo. Sot volt h lanyra is nyitottam ra masztizas kozbe a fiu wc-ben. (Nem tudom mit keresett ott) csak ugy bugyin keresztul. A gatyaja volt letolva. Jo dolog sult ki belole tetszett aznap az az ora.
2020. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze én masztiztam próbafülkébe a c&a ba :D elhúzták a függönyt de pont el tudtam tenni de belesültem a gatyámba... nem volt kellemes :D megkötött az alsómon ki se lehetett mosni xD
2020. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bugyiban élveztem el, sokáig tartott mire újra megszáradt mondhatom, de nagyon izgató :)
2020. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!