Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent, ha azt mondta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha azt mondta a pasi, hogy az elején komfortosabb lenne neki óvszerrel szexelni, aztán meglátjuk?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy szedek fogamzásgátlót is, meg gyakran járok orvoshoz is, szóval ahogy gondolja, és erre mondta ezt.


Nem baj vagy ilyesmi, csak kicsit olyan érzésem van, mintha tartana attól, hogy beteg lesz tőlem.


Ti mit gondoltok?


2020. máj. 17. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az ha óvatos az elején.Sose tudni kiben mi bújkál.
2020. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban tart tőle, de ez normális. Neked is tartanod kéne.
2020. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"mintha tartana attól, hogy beteg lesz tőlem"


Ezt jól érzed, tényleg tart tőle.

2020. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ez rosszul esett, mintha egy ribinek tartana.
2020. máj. 17. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te első alkalommal egyből óvszer nélkül szoktál szexelni?
2020. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felelősségteljesen viselkedik. Lehet hogy nem vagy ribi, de jobb azt feltételezni mintha véletlen tényleg az lennél és elkapnak tőled valamit, nem?

Én azt mondom hogy jobb félni mint megijedni.

2020. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Első alkalommal azért nem.
2020. máj. 17. 14:59
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Pedig pont az első alkalmakkor kellene igazán.

Fura egy lány vagy.

Amúgy nem kell ahhoz ribinek lenni, hogy elkapj valamit. De ha mindenkivel óvszer nélkül kezdesz, akkor hatványozottan jogos az óvatosság veled szemben.

És ne legyél már ilyen egoista. Megsértődsz ahelyett, hogy gondolkoznál.

2020. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5. Ha életében eddig szexelt 5 emberrel és azokkal is kapcsolatban volt, illetve nem az első randin szokott lefeküdni, akkor megengedheti magának. Ha évente több partnere van, akkor nem.


Kérdező: Én nagyon meglepődtem, amikor életemben először olyan nővel találkoztam, aki nem volt kapcsolatban, de szedett fogamzásgátlót. A férfiak nem ismernek sok női szokást, ami a menstruációhoz, fogamzásgátláshoz, nőgyógyászathoz kapcsolódik. Azt hittem csak a ribik szednek fogamzásgátlót kapcsolaton kívül, hogy bármikor meg tudják dugni őket. Szóval erről beszélhetsz a barátoddal, mert lehet ő sem tudja ezek a dolgok hogy működnek.

2020. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fú de setét. Egy év után jó látni ezt a kérdést is.


A pali simán óvatos, mert könnyen beadod magad és gumi nélkül akarod csinálni már az első alkalommal. Egy normális nő se engedné gumi nélkül, franc tudja miket gyűjtött össze a másik teljesen ismeretlenül.

2021. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!