Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ti lefeküdnétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti lefeküdnétek a főnökötökkel?

Figyelt kérdés
Esetleg előfordult már ilyen?

2020. máj. 17. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem

elvi okai vannak

2020. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a főnök
2020. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A főnököm nő. A főnököm főnöke is nő. Az ő felettese férfi ugyan, de nem feküdnék le vele sem. Sosem volt ilyenre példa, de őszintén szólva, nem is vonz a szituáció. Túl kellemetlen lenne mindannyiunknak.
2020. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nők a főnökeim. ÚGyhogy nem
2020. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak női fonokeim vannak. Úgyhogy nem.
2020. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csábító gondolat a főnökkel csinálni, de... ha vége a "románcnak", vagy a főnök többet akar te meg nem akkor az állásodat is elbukod.
2020. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha szerelmes lennék belé, akkor persze. Állásom sokféle lehet még, szerelmes elég ritkán leszek, de akkor 10 évre.
2020. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mert volt(van) köztünk nagyon erős szexuális vonzalom.

Az első szex után tisztáztuk, hogy csak szex lehet köztünk. Nem is igazán a főnök beosztott viszony miatt, de az is persze, de inkább a korkülönbség és családja miatt is jobb így mindenkinek. Nem mondom, hogy nincsenek érzelmeink, de igyekszünk betartani amit megbeszéltünk. Nálunk igazából hónapok óta működik ez jól, az érzések meg elegek ahhoz, hogy legyen a munkanapokban is izgató kis flörtölés, "olyan" összenézések amit csak mi értünk az irodában stb.

2020. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a főnök.
2020. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemből persze.

Inkább munkát keresnék mást, ha kellene. De nálunk erre nem volt szükség, jól tudunk együtt dolgozni így is.

2020. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!