Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is csak lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is csak lovagló pózban tud elmenni? Milyen irányú mozgás a legjobb ilyenkor?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

nekem az előre hátra és a körkörös jobb volt, mint a fel-le


minden partnerem elment így


43/F

2020. máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igazából nem a póztól függ,a csiklómat kell simizni közben.Lovaglónál le-fel mozgás a legjobb.
2020. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem életemben legelőször úgy sikerült, hogy hason feküdtem, kitoltam a fenekem és úgy csinálta az előző barátom hátulról. Aztán sikerült misszionáriusban is, de ritkán volt orgazmusom sajnos, ugye rajtam is múlik, mennyire engedem el magam.

A mostani párommal lovaglóban úgy sikerül nagyon sokszor, hogy gyorsan mozog alattam...Valamiért az nagyon jól esik nekem. De volt már hogy sikerült ilyen “kanál” vagy “kifli” pózban, nem tudom hogy hívják pontosan. A lényeg, hogy figyeljétek egymás reakcióit. 😀

2020. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem eddig lovaglóban még sohasem sikerült az orgazmus. Lehet mert a barátomnak átlagon aluli a mérete, de kompenzálja más dolgokkal.
2020. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Sokáig én is csak lovaglóban tudtam elmenni, leginkább úgy, hogy a csiklóm hozzádörzsöltem a... hát bármihez, amit értem, igazából :D Ha olyan szögben voltam, akkor a péniszéhez, ebben az esetben a le-fel mozgás tökéletesen megfelelt, ha más szögben voltam, akkor meg az ágyéki részhez, amikor tudod teljesen beleülsz, és akkor inkább a körkörös mozgások voltak hatékonyak, de hát ez nyilván függ attól is, hogy éppen aktuálisan mi tetszik és mi esik jól.

Aztán megtanultam hüvellyel rászorítani a péniszre, szintén eleinte lovagló pózban, úgy volt a legegyszerűbb (ott egyértelműen a le-fel mozgás működött), és idővel megtanultam ezt a technikát más pozíciókban is, bár egyelőre csak szemből megy, hátulról még sosem élveztem el (pl kutya és társai), de ez is csak gyakorlás kérdése lesz, szerintem :)

2020. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nekem a fel-le mozgás annyira nem jön be. A körkörös és az előre hátra sokkal inkább. Azt is szeretem, hogy felül vagyok és szinte vízszintesen ráfekszek és tekerem közben a csípőmet. Na az a páromat is kikészíti, nem csak engem. :)
2020. máj. 18. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!