Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A barátommal régóta próbálkozunk, az első együttléttel kapcsolatban. Nem tudom mi lehet a probléma, nagyon feszít és fáj, amikor hatolna be. Igyekeztünk odafigyelni, hogy eléggé nedves legyek, nem hiszem, hogy az lehet probléma. Sokszor volt, hogy egy picit bent van, és már feszít is, és eléggé fáj. Ez természetes? Nem tudom, hogy mi az a fájdalom, ami oké, és amit így is úgy is át kell élnem. Szerintetek mi lehet az oka? Valakinek volt ilyen vagy ehhez hasonló?

Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 18. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy a petting részre nem fordít akkora figyelmet a barátod.

Ha rendesen fel vagy izgatva, nyalva, finoman ujjazva, akkor nem kéne, hogy feszitsen.

Ha csak nem 1 paci, a szóban forgó barát! 😀

F

2020. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Először én sem tudtam, hogy ennek most okénak kéne-e lennie, bár akkor kevés volt az előjáték. Az első pár alkalommal újra és újra átéltem a szüzesség elvesztésének minden fájdalmát, pedig akkor már volt petting rendesen. Idővel nálam kikopott, csökkent a fájdalom mértéke, de kevés időre minden alkalommal bekopogtat.

2020. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokkal gyengédebbnek kell lennie!
2020. máj. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dettó ugyanez volt a problémám annak idején. Azt csináltuk végül, hogy hetente többször is próbálkoztunk, gyakoroltunk. Ez tudom, viccesen hangzik, de nektek is ezt javaslom. Nekünk ez segített idővel.
2020. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!