Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mennyire jön be nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire jön be nektek a nyelv piercing csókolózás illetve orálnál?Vagy esetleg van akit zavar?

Figyelt kérdés

Már jó egypár éve volt mikor az első nyelv pc-emet beszúrattam,azóta többször is cseréltem őket:)Jelenleg is van 3-4 féle amiket néha cserélgetek:)Egy ezüst,fekete,világoskék,pink színű golyók:)Az esetek többségében nem vettem észre hogy zavarná a fiút,előfordult mikor úgy éreztem de többnyire semleges vagy pozitív volt a fogadtatása:)Viszont érdekelne a kívülállók véleménye is a fiúk között,hogy viszonyultok hozzá csók vagy orális örömszerzés közben?:)

Kép privibe akit érdekelne:)



#nyelvpiercing #nyelves csók #Orális örömszerzés #Golyó piercing
2020. máj. 18. 23:29
 1/9 anonim válasza:
47%
Engem szerintem nem zavarna, írtam privit ;)
2020. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt még ilyen csajjal dolgom.🤷‍♂️

F

2020. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem küldhetsz képet :)
2020. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csipeszfej válasza:
Nekem már volt partnerem akinek volt nyelv pc-je. Őszintén szólva sok különbséget nem éreztem, csak a csókolózásnál. Orálnál pedig végképp nem éreztem semmi különbséget.
2020. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,de engem zavarna..
2020. máj. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem ad akkora pluszt, hogy kedveljem, de egyáltalán nem zavar. Régebben piercerként dolgoztam és az ügyfeleim is nagyrészt azt mondták, hogy igazából semmi különbség. Talán egy kicsit óvatosabbnak kell lenni vele az orálnál, mert könnyen bele tud akadni a fitymába.

F33

2020. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Gusztustalan valami az.

Mégis mi az értelme annak?

2020. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Á.Zoli ***** válasza:
87%
Vizuálisan tud pluszt adni, főképp a fantáziának enged teret...
2020. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a PC-s csajok, de sajnos egyikkel sem volt még ilyen tapasztalatom, de szerintem nem igazán zavarna, engem izgat a mellpc, ajak stb :)
2020. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!