Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a jelei annak, hogy a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csipeszfej kérdése:

Mik a jelei annak, hogy a női partneremnek orgazmusa van?

Figyelt kérdés

Olvasgattam már ezzel kapcsolatban, de még semmi konkrétat nem találtam.

Úgy szeretném a partneremet kielégiteni, hogy először orgazmusig nyalom és csak utána dugom meg, viszont eddig nem figyeltem eléggé, vagy csak szimplán hülye voltam és nem éreztem ha a lánynak orgazmusa volt, pedig több partnerem is kérdeztem már és mondták hogy volt orgazmusuk.


Fiúk/lányok váraszát egyaránt várom :)



2020. máj. 19. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyértelmű jele, pont ezért tudják megjátszani. Kérdezd meg és elmondja.
2020. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég tapasztalatlan vagyok még szexuális téren, de mindig mikor megkérdeztem, bennem volt a bizonytalanság, hogy majd azt hiszi a lány hogy kételkedek magamban, hogy el tudtam-e juttatni őt az orgazmusig :D
2020. máj. 19. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a tapasztaltabbtól a tanácsot és ne tervezz elméletben hülyeségeket. Először tanulj meg egy nőhöz normálisan, finoman hozzáérni, érteni a testének reakcióit, kedvesnek lenni vele, ilyesmi. Ha ez megvan, némi tapasztalat után minden működni fog, de nem elsőre. Az a baj, hogy férfi agyi síkon próbálsz elméleti szakembert játszani, de abból semmi jó nem fog kisülni.
2020. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Egy szexológus írta egyszer, hogy egy kezdő csaj is el tudja hitetni egy gyakorlott pasival, hogy orgazmusa van/volt. Egyetértek vele.

Másrészt a nők orgazmus után közvetlenül nem kívánják hogy megdugják őket.

2020. máj. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A csaj jobban nyog es jobban benedvesedik(igaz volt h nem nedvesedett be jobban de nyogott).Ha "szabadabb" akkor majd mondja hogy ezaz most csinakd gyerunk mindjart stb kifejezesek.Ha orgazmusa volt latni fogod hogy kivan faradva.

Amugy nekem volt olyan,hogy 1 menet alatt 3 orgazmusa volt a csajomnak :)).Nem kellett pohenunk vagyis elment de nyomtuk tovabb kiveves nelkul.

2020. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igzi akkor van amikor ritmikusan össze rándul, húzódik a hüvely.
2020. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Másnap ágyba kapod a reggelit!
2020. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!