Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már valakivel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már valakivel a netről ?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt ,hogy a szex miatt. Nem gáz ott ismerkedni? És ha igen ,hogy alakult a dolog?
2020. máj. 19. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

komolyabb és BDSM kapcsolat is volt netről

csak sima szexre meg rengeteg lehetőség, de az nekem kevés


F

2020. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Már többször is.19L
2020. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem és nem is fogok
2020. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Támogatott találkozó volt pár. :)

(Mármint én fizettem, és nem nem rosszlanyok.hu, stb...)


F

2020. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem szex miatt találkoztunk, egy sima randi volt megbeszélve. De annyira bejött a pasi, hogy a végén leszoptam.
2020. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen! És szexeltünk is! De előre megbeszéltük. f.
2020. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja. jó volt, amíg volt :)
2020. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ismerkedtem már a netről is. Csak úgy összehasonlításképpen, az egyik évben "nagyüzemi" csajozásba mentem át (én erkölcsi 0, de ez más kérdés). Naponta több órát lógtam a neten partnerek után kajtatva, mégis az élőben megismert partnerek vs. net aránya kb. 5:1-hez volt. Pedig élőben nem naponta mentem bulizni.

Szóval azt mondom nem lehetetlen, de ne várj csodát, akkor tudsz leginkább a neten csajozni ha élőben is megy. Előbb-utóbb úgyis eljön a pillanat amikor a net átfordul a valóságba és mindegy mit, hogyan beszéltél meg előtte, akkor és ott élőben kell állnod a sarat, lenyűgözni a partnered, elnyerni a bizalmát ahhoz hogy bármi is legyen.

2020. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz ismerekedni neten?

Az internet egy lehetőség, pontosabban a lehetőségeid kiterjesztése.

Csak az nem él vele aki nem akar...

A nők egy része persze az élőben leszólítás dolog híve, de azoknak is egy része meg nyafog, hogy miért szólítod le őket élőben... igen, ilyenek a nők. :D

Összes komoly barátnőm így ,,netről" van. Nem mert nem merném élőben leszólítani, egyszerűen bejelöltem Facebookon és elkezdtünk beszélgetni.

Ez lett belőle. A csajt nem láttam a városban soha, szóval alkalmam sem volt leszólítani, így viszont ez megoldódott.

23/F

2020. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!