Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért borotválja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért borotválja a punciját?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal vonzóbb, nőiesebb ha van rajta szőr.

Szex közben is plusz élvezetet ad szerintem a szőr látványa.

A legszebb az amikor háromszögben van ott a szőr 😍


2020. máj. 19. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Na ez nagyjából olyan szintű téma, mintha arról vitatkoznánk a főtt vagy a sült tojás a jobb.
2020. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sokaknak úgy tetszik, ha szőrtelen.
2020. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert undorító mikor nyalod és leválik pár szőrszál és a szádba marad. Én is nő vagyok, ebbe csak bele gondolok. De ha neked szőrösen tetszik, akkor mond meg a szexpartnerednek,hogy ne borotválja.
2020. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Én férfiként azt mondom, nem vagyunk ősemberek már.

Ezért vagyok vegán, és ezért borotválom a nemiszervem, ahogy úgymond elvárom ezt a páromtól is.

Fejlődni kell...

2020. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert kényelesebb.
2020. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Neked szőrösen tetszik másnak meg nem. Először nyűgözd le a partnered és utána kérj (s ne követelj), s legfőképpen ne előre legyenek elvárásaid mielőtt még bármit nyújtottál volna.
2020. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy csodaszép arcú csaj biztos vonzó lenne kopaszon is, de miért baj, ha van hozzá egy jó frizurája? Ugyanez vonatkozik a puncira is. A nemi szőrzet látványa, illata teszi teljessé az összképet. :)
2020. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

A fanszőrzet elraktározza a szexuális illatokat,

illetve minden egyes szőrszálnak van egy idegvégződése, így növelik az üzenetek számát, ami

közösülés közben eljut az agyba.

Persze kinek mi tetszik, ez csak tudományos tény.

2020. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Ajkakon, közel körülötte ne legyen szőr, különben nem érdekel, hogy dzsungel, háromszög, csík vagy Baphomet pecsét/pentagramma (mondjuk ezt külön díjaznám) van ott neki.
2020. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
számomra igénytelen hogyha szőrös (lány)
2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!