Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy valaki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki nem tetszik külsőre de mégis fel tud izgatni, jó a szex és ki tud elégíteni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
nem tudom más hogy van vele, de nekem fonos a külső, ha az nem izgat fel, akkor a szex sem lesz valami jó
2020. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, biztosan. Olyan már volt, hogy valaki nem volt épp az esetem külsőre, de fel tudott izgatni.

És én is voltam ilyen /F

2020. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezhet, a tudatalattid néha mást "akar" mint a tudatos éned, csak elfojtod magadban.

Ettől az esetek többségében a "bocs nem tetszel" az úgy is van, felesleges erőltetned a másiknál mert nem változik a véleménye.

2020. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tetszik külsőre akkor,hogy tudna felizgatni?Eleve nem kerülünk olyan szituációba,hogy felizgasson.
2020. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt már rá példa, de azért fontos a külső is.


41f

2020. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Volt olyan csaj aki belém szeretett, mert jól érezte magát velem. Volt olyan akivel szinte egész nap szeretkeztünk.
2020. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Pontozzatok le nyugodtan, de velem már kétszer is volt ilyen. :D Igaz, a két eset különbözik egymástól.

Az egyik habár nem tetszett külsőre, nagyon durván szerelmes voltam (és vagyok) belé. Azért akartam vele szexelni, mert szerettem.

A másik egy barátom, és ő se tetszik külsőre, és nem is vagyok belé szerelmes. Viszont egyszer részegen történtek dolgok (legelsőnek csak csókolóztunk, akkor még nem volt más), és annyira más volt, mint bárkivel előtte (tény, hogy nincs sok tapasztalatom, de akkor is), úgy fogalmaztam akkor, hogy ha tényleg létezik az a bizonyos kémia, akkor szerintem ez az. Azóta volt már több is, és még mindig úgy gondolom, hogy nem tetszik, de mégis akarom, ha vele vagyok.

Mondjuk a kérdés utolsó része nem igaz egyikre sem, mert soha életemben nem mentem még el, de ez a saját nyomorom, az én hibám, attól még élveztem.

2020. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló élményem, lwgjobb fiu barátommal.Évekig csak haverok voltunk, de nagyon durván jól elvoltunk együtt. Aztán egyszer megtörtént valahogy, és hihetetlenül jó volt. Pedig abszolút nem vagyok az esete, és ő sem nekem. Mégis az egyik legszebb élményem 🙂
2020. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló. Bár abszolút nem tetsző srácot nem fogok megkívánni, hiába bármi. De egy számomra semleges kinézetű srác meg tudta oldani, hogy bármikor letolnám a bugyim neki, ha akarná.
2020. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Másnál lehet, de nálam nem. Ha nem vonzódom a pasihoz akkor nem tudok vele lefeküdni.

L

2020. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!