Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor gyereket szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor gyereket szeretnétek majd akkor milyen pózban csinálnátok az első védekezés nélküli elélvezést? Mindkét nem válasza érdekel!

Figyelt kérdés

Én mindenképpen olyanban ahol közel van az egész testünk egymáshoz, pl misszionárius.

24f


2020. máj. 20. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem igazából mindegy, hiszen a szex az szex, attól függetlenül, hogy épp gyereket szeretnénk
2020. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, a méhszáj minden pózban benyeli az első löket spermát.
2020. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
A legtutibb a kutyapóz.
2020. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy teherbe esés szempontjából mindegy a póz, de érzelmileg melyik a legjobb póz erre szerintetek?
2020. máj. 20. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A misszionárius, és az hatékony is, ha a hölgy felemeli a derekát, vagy egy párnát tesztek a dereka alá.
2020. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezni a lovaglás és a misszió, de minden pózban jóóóóóóóóó :P s nem elfelejteni összebújni utána, egy heves, vad, szenvedélyes, "mindent bele" után édes egymás karjaiban pihegni és úgy elaludni.
2020. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Deflohelp ***** válasza:
Misszi. Abban a pózban legvalószínűbb a teherbeesés.
2020. máj. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!