Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők, számotokra vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők, számotokra vonzó lehet egy fiatal férfi vagy elvből elutasítjátok őket?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista vagyok voltam már több lánnyal is azonban ők mind fiatalabbak vagy egykorúak voltak velem és most szeretnék mást is kipróbálni.

Hajt a kíváncsiság és szerintem minden férfi egójának löketet ad ha egy idősebb nőt is eltudna csábítani.

Reális lehet, hogy találok egy ilyen nőt? Idősebb nők is vágyhatnak egy tőlük fiatalabb férfira akárcsak flörtölés, ismerkedés terén? (28+ os nőkre gondolok legalább)



2020. máj. 21. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvből nem, de 10-ből 9 biztosan. Ha 23 évesen 28 éves nőre vágysz az még épp' áthidalható korkülönbség - ha meg tudod hódítani a hölgyet, bár a meghódítás nem azt jelenti hogy itt írogatsz priviket :D
2020. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha 23 évesen a 28-nál kezdődik neked az idősebb, akkor van egy rossz hírem, az az öt év úgy elszáll hogy észre sem veszed.
2020. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ha jófej le tud venni a lábamról.Bár nekem te túl fiatal lennél,anyád lehetnék.
2020. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyílván nem pont 28-ra gondoltam, ezt csak nagyságrendileg értettem ahol már nálam kezdődne ez a határ, de én is inkább a 30-55 közötti nőkre gondoltam.
2020. máj. 21. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy 21 éves fiúval kúrogatok, szóval nem lehetetlen.


35N

2020. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem jönnek be az ilyen fiatalok, nálam +/- 7 év fér bele.

N 42

2020. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvből nem utasítanám el, sőt volt már rá példa.

Kíváncsi lennék, hogyan csábítanál. 40N

2020. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Flörtölgetés volt már nálam 15-20 évvel fiatalabb fiúkkal, de többet nem tudnék elképzelni ezzel a korosztállyal. Természetesen tetszett, hogy bejövök egy ennyivel fiatalabbnak, de az érett férfiakat szeretem. Külsőre, belsőre egyaránt.
2020. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első idősebb nő 23 évesen jött össze akkor ő 52 volt, de voltam már azóta 45 és most egy jó pár évet letagadható 59 évessel vagyok együtt, igazából szerelmes is vagyok bele, remélni tudom hogy ő is belém :)

annyi hogy én kicsit korábban kezdtem el egzisztenciát építeni és sokkal könnyebben megtalálom a hangot a nálam idősebbekkel, az idősebb nők pedig tényleg érettek és ez hozzám jobban passzol.

Szóval szerintem sima ügy bár nálam nem az volt a motiváció hogy "hú idősebb nőt szedjek fel" hanem csak egyszerűen magával ragadott és simán ment magától.

Szóval csak simán a nőt nézd és ne a korotokat.

Ja amúgy most 25 vagyok

2020. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!