Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,hogy reagalnatok erre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,hogy reagalnatok erre? Kiakadnatok?

Figyelt kérdés

Ha a baratnotok,akivel már kettő éve együtt vagytok és amúgy soha nem volt semmi baj,a barátnőivel szeretne elmenni egy fehernemus partiba?

Lévén viszont hogy párom 2 hónapja külföldön van,és meg egy hónapig ott is lesz,nem tudna részt venni rajta.


2020. máj. 21. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, de ha megbízható, stabil pár vagy, és fix hogy kordában tudod tartani a libidód, akkor a részemről oké lenne, bár aznap este tuti alig aludnék.
2020. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom kérdése, de ahogy a régi mondás is tartja:

csak akkor higgy egy nőnek, ha már a ló legel a sírjáról.

Nem bízom az ilyen távkapcsolatokban, csak tapasztalatból mondom, egyszer volt hogy a volt nőm átment aludni a "barátnőjéhez" de már a hangján hallottam hogy kamuzik, és hogy félre fog ..., ugyanakkor azt is tudtam hogy ilyen messziről úgysem tehetek ellene semmit, így hát hagytam a fenébe a dolgot.

2020. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy fehérneműs party??? Csak csajok nem partyznak együtt fehérneműben, ha meg pasik is lesznek ott akkor az a minimum hogy téged is meghívnak. Ha nem így van akkor... biztos megvan az oka, hogy nem akarja amiért ott legyél! Szóval ezen én már erősen gondolkoznék...
2020. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz lenne !!
2020. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy visszafogott party lesz, itt már alig van mit levenni. Nem akarlak elkeseríteni, de aki ilyenen kísérő nélkül részt vesz,az akár céltáblát is rajzolhat a bugyijára.
2020. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte tuti biztos hogy dugni fog. Ezt tapasztalatból mondom.
2020. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
2020. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!