Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme az életnek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az életnek ha sohasem tud egy férfi kielégülni szexuálisan?

Figyelt kérdés
Gondolom a nőknek nincs ilyen gondjuk.
2020. máj. 21. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ö...hát a nők nagyobb része képtelen hüvelyi orgazmusra és vagy 20%-uk bármilyen orgazmusra. Én is csak magamnak tudok okozni, férfivel nem megy. Amennyire én tudom, férfiaknál ez nagyon ritka.
2020. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem, hogy jön ez az élet értelméhez. Kifejtenéd?
2020. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A nők több mint fele még sosem ment el a párjával, jelentős részük egyedül se tud

Aztàn mégis kezdenek valamit az èletükkel. Ne siránkozz. Szánalmas.

2020. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom azt, akinek a fejében ennyi az élet. Dugás, evés, szarás, jó kocsi, nyaralás, bulizás, ilyesmik.
2020. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én azért azokat is sajnálom, akiknek a fent említettek kimaradnak 😀
2020. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Én pedig azokat, akiknek nincsenek normális családi, baráti kapcsolataik és szerelmi kapcsolatuk (tehát általában emberi kapcsolataik) és nem látják, hogy egy bizonyos anyagi szint felett (ami nem is kezdődik olyan magasan) első sorban ezekből lehet boldogságot meríteni az életben, nem az anyagi javakból.
2020. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is jó örömöket és élvezeteket lehet átélni, ha a végén nem elégül ki az ember. Ha nem sikerül feljutni a csúcsra, akkor értelmetlen hegyet mászni?


4 Neked mikből állnak a nagyon magasztos és jelentőségteljes napjaid?

2020. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!