Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az exének hatalmas mellei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exének hatalmas mellei voltak, akkor mégis mit akar tőlem, akinek szinte semmi melle nincs? Hosszú távon is tarthat engem és a kis melleimet szexuálisan vonzónak?

Figyelt kérdés

Párom exének, akivel 16 évig együtt voltak brutál nagy mellei vannak/voltak, akkorák mint 2 görögdinnye. A nőt persze a pasik éppen ezért nagyon kedvelik, most is sűrűn váltogatja a partnereit, a kapcsolatuk előtt se volt ez másképp. De hát a férfiak már csak ilyenek, imádják a nagy kerek melleket, nem kell ezen mit túlmagyarázni.

Most ehhez képest nekem 28 évesen olyan testalkatom van, mint egy 12 éves tinilánynak. Alacsony vagyok, sovány, mellem szinte semmi. Olyan szinten semmi, hogy melltartót se kell hordanom, teljesen felesleges.

Amikor párommal megismerkedtem eleinte egyáltalán nem vettem komolyan a közeledését, hiszen annyira éles az exe és köztem a kontraszt, hogy nem értettem, mit tart bennem mint nőben szexuálisan vonzónak, amikor ő a nagy mellekre van/volt rákattanva. Szerencsére nincsen gond a szexuális életünkkel, bár én elég szégyenlős vagyok a melleim miatt és bennem van az a gondolat, hogy mi lesz ha elmúlik az irántam érzett szerelme és hirtelen rádöbben, hogy nekem semmi mellem nincs. Mellműtétet nem szeretnék, tehát sajnos ekkorák fognak maradni.



2020. máj. 21. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mar bocs hogy így írom, de 28 évesen még nem jöttél rá, hogy nem minden a mellmeret? Nem attól jó egy nő, nem azért szeretjük meg mellé van. Hanem a személyisége és a kisugárzása miatt. Ha szeret, hidd el.
2020. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Engem nagy mellu nokent felhaboritana a tudat, hogy en semmi mas nem vagyok, csak ket nagy mell, es de jo nekem. Es minden a vilagon ehhez kepest tortenik.

Ugyanugy abszurd gondolkodas, hogy ha szoke noje volt, fiatalabb, idosebb, akkor csak az johet szoba.

2020. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Erősen önértékelési gondjaid vannak. Nem minden a nagy csöcs, erre már rég rá kellett volna jönnöd. Mi van hogy ha a személyiségeddel,azzal aki vagy, messzemenőkig kompenzálod a kis melleid- már ha a férjed valóban a nagy csöcsökre gerjed- személy szerint nekem nem jönnek be a nagy csöcsök, bőven elég ha a tenyeremben elfér. A lényeg ,ebben csak Te látsz bele dolgokat és csöcsöket. Ha zavar beszélj vele. Ha még jobban zavar csináltasd meg a cickóid. Ja, és nem mellesleg a párod végül elvált a csöcsöstől...
2020. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem meg a tenyérnyi jön be mégis voltam nagymellű nővel és azt is nagyon élveztem


viszont az a baj neked nem csak a melled, hanem az önbizalmad és az intelligenciád sem túl sok

de vajon te csak a mellizma miatt vagy vele együtt?

mondjuk így nézve az biztos, hogy nem az eszed miatt szeret, talán valós félelem ez a melles dolog...

2020. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)


Nyilván összetettebb ez a dolog, sajnos engem a kis melleim miatt eddig elég sok negatív élmény ért, főleg még tini koromba ("kedves" megjegyzések: aztán te a melleidet hol hagytad??, mik azok szúnyogcsípések? ...) és rendszeresen tapasztaltam, hogy a nagy mellű barátnőimet a pasik jobban észrevették. Meg a mai világban azt tartják elsősorban szépnek, szexynek, nőiesnek akinek nagy melle van.


3-as válaszolónak: Végül azért váltak el, mert az ex felesége lelépett egy másik pasival... Megcsináltatni biztosan nem fogom, utánajártam már a műtétnek, de sajnos egyrészt a mű mell, az sose lesz olyan mint az eredeti, másrészt magától a műtéttől is parázok és sajnálnék rá annyi pénzt kiadni.


4-es válaszolónak: Tényleg nem csináltatott velem IQ tesztet mielőtt összejöttünk, ezt eltaláltad.

2020. máj. 21. 23:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet hogy közhely,de teljesen igaz,hogy egy normális férfinél nem a mellméret fog dönteni kit választ. És jobb ha elhiszed ezt,mert én például brutálisan szexmániás vagyok,de a NŐ a fontos,nem a mellméret!
2020. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bejössz neki így is valszeg. Ha parázol a melled miatt, mert kislányos vagy, akkor nyilván kicsit hízni kéne mondjuk normális, egészséges kajával, nemde? 40 kilósan még a legdurvább mellgenetikával rendelkező nők is kb. laposak felül.
2020. máj. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülnél neki.
2020. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a nők a férfiakat, úgy a férfiak is a nőket egyben fogyasztják, tehát a teljes összkép a mérvadó. Ebbe meg bőven belefér az, hogy kisebb a melled az átlagnál.

Az is elképzelhető, nálam legalábbis így van, hogy vki egy idő után éppen ellenkezőt keres (alkat, hajszín, stb), mint amilyen addig volt neki.

2020. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki volt az a nagy mellű csaj? Engem komolyan érdekelne! 23/F
2020. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!