Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még akit izgat szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még akit izgat szex közben,ha a párja elmeséli mit,hogyan csináltak az exével?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 21:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nem...-.-
2020. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt barátnőm, akit izgatott ez, vagy ha elképzelt mással.
2020. jún. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt a szót használnám, hogy izgat, viszont szeretek tudni róla, már csak azért is, mert ha az exével kipróbáltak olyan dolgokat, amikre velem nem hajlandó, akkor az nálam szakítóok.


Ha viszont épp ellenkezőleg, valamit nagyon élvezett, ami amúgy eszembe nem jutna (kényszerfrancia, pisiszex, ilyesmi), akkor viszont szeretnék a kedvére tenni, hogy még könnyebben elfeledje az exeit.

2020. jún. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Eleve eszebe sem jut emliteni.
2020. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, izgat az ilyesmi, de nagyon kevés csaj csinálja csak és nem nézi hülyének az embert, hogy ilyet kért.
2020. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem izgatna, nem vagyok kíváncsi arra, másokkal mit csinált. Valószínűleg inkább zavarna.
2020. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Volt akinél izgatott, de tekintettel arra, hogy a jelenlegi páromnak, aki lassan már a feleségem én voltam az egyetlen pasi az életében, így elég uncsi lenne, ha mesélni kezdene. :D
2020. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Yee boooy.Jó is az😁
2020. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem volt exe!
2020. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cuckold fétis. Valamiért ez nálam is kijött idővel, ahogy egyre idősebb lettem. Szerintem az ember nem válogatja a fétiseit és sokszor megmondani sem lehet, hogy miért pont ez izgatja fel az illetőt. Sok fétis olyan, amit nem ért az ember, hogy miért van, csak van és kész.
2020. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!