Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy aszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Szűz 31 éves férfi vagyok, viszont 13 éves korom óta végzek rendszeres önkielégítést, 14-21 éves koromig nem volt ritka hogy naponta 5 ször is éveken át, később ez mérséklődött de még most is előfordul naponta 1-szer.

Szexre mindig is csak önkielégítés útján vágyok/vágytam, tehát úgy mondanám hogy nem érzek vágyat valódi szexre, önkielégítésben csupán nemi izgalmat keresem a jó érzést.


Pedig életem során lett volna sok lehetőségem kapcsolat kialakítására, bár ez főleg fiatalon volt igaz, amikor több lány is odajött akikkel szót sem váltottam hogy nagyon tetszem(annyira helyes/jóképü vagyok) ismerjük egymást de én mindent leráztam. Később amikor arcom már hátrányomra változott csökkentek lehetőségek, de ugyanúgy kihagytam összeset sőt csak erősebb lett az érzés hogy nem akarok kapcsolatot.


Példa, beszélek/irok nagyon szép lánnyal, külseje felizgat, érdekes hogy képen sokkal jobban mint élőben ugyanaz a személy és ha túl közel kerül az már taszít. Tehát magamban önkielégítés szintjén izgat, de amint megvolt a kielégítés nem érdekel, de nincs meg az a hajtóerő szexuális vágy élő személye iránt hogy szexuális kapcsolatot létesítsek vele, nem érdekel nem érzek olyan vágyat hogy megtörténjen, a női nemiszerv látványa képen pl egyáltalán nem vonz. Sőt a túlságos közeledés taszít, minden embertől bárki is legyen szeretek távolságot tartani, kézfogást is undorral kisérem vagy nőkkel/lányokkal puszit.


De nem tudom az is lehet hogy fiatalon elrontottam magam a sok önkielégítéssel és lehet hogy élvezném igazi szexet is, de nem hiszem mert minden lehetőséget elzárok magamtól, olyan is volt főleg fiatalon amikor hormonok tomboltak és semmitől is álltam hogy folyamatosan könnyítettem magamon mert jól esett, és akkor előfordult hogy szexchateltem sok fiatal lánnyal, többet akart volna akkor mindig eltüntem.


Most már nincs olyan erős hormonhatás, de hasonló jellemző, jól akarom érezni magam kiverem, de vágyam nincs konkrét személy iránt csak magát a jó érzést szeretem.


Olyan is volt hogy haverom tényleg ráakart beszélni próbáljam ki lánnyal de nem akkor egyáltalán nem vonzott, vagy végső esetbe prostihoz próbált befizetni, viszont mondtam soha mocskos betegségek hordozója meg mennyi ember ürit bele hányinger.


Nem tudom tehát aszexuális vagyok, vagy nem tudom mi.



2020. máj. 23. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
Nem lehet eldönteni
Egyéb kifejtem
11 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy másik dolog jutott eszembe, instán bekövetek pár lányt akit szépnek tartok, nem ismerem, képeit meg önkielégítésre használom, de egyiket se akarnám megismerni vagy hogy valójában megtörténjen a dolog tehát nem ismerkedem, ha rám is irni ismerkedjünk sose irnék vissza.
2020. máj. 23. 08:23
 2/3 A kérdező kommentje:
Többen írtatok, azt hiszem valóban az lehet hogy nagyon megszoktam kézzel saját magamnak, ezért nincs semmi hiányérzetem mert teljesen kielégít, plussz alapjáraton nem vagyok társasági ember.
2020. máj. 23. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána a szürke-aszexualitásnak!
2020. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!