Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnerkereső oldalakra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerkereső oldalakra (pl. kivanlak) elvárt az intim kép feltöltése is az arckép mellett? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és most egy hosszabb kapcsolat után kötetlenebb élvezetekre vágyom, ezért gondoltam regisztrálok egy pár ilyen témájú oldalra és felmerült bennem a fenti kérdés. Szívem szerint csak arcképet meg ruhás képet tennék ki, csak akkor lehet, hogy más lányok intim képei miatt én hátrányba kerülök az ismerkedés terén.
2020. máj. 23. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, én pl olyat is láttam, hogy csak intimebb képeket raknak ki arctakarással. Szerintem mindkettőt nem jó, mert egyben felhasználható később, és kellemetlen szituációba kerülhetsz.
2020. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sose raktam ki intim kepet, csak sejtelmes kepet szamrol, dekoltazsrol, ossze is jott par pasi L
2020. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond, ha csak testrészről teszek fel képet, akkor számtalan üzenetet kapok, hogy mutassak már az arcomról is.
2020. máj. 23. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Kirakhatsz ha úgy érzed, de ha egy csinos nő vagy akkor felesleges - így is ömleni fognak a levelek, napi 20-30-50 (attól függ melyik oldalra mész).
2020. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ezzel kezdik, azok sztornok.
2020. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem tegyél föl távolabbi, egész alakos képet. Az legyen a profilképed. Tehetsz föl intimebb képeket is, azokat tedd privát mappába. Annak a hozzáférését pedig csak annak engedélyezd, aki már közelebb került hozzád, és arra érdemesnek látod.
2020. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!