Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék imponálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék imponálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok lassan egy éve hogy együtt vagyok a barátommal, de annyira keveset vagyunk együtt(kb 20-25x lehettünk) Sokszor elsírom magam mert úgy érzem nem vagyok neki elég jó. Sokat fogytam, hátha azért nem kíván vagy bármi..Volt hogy sexy ruhát vettem fel, akkor talán kicsit jobban kimutatta, hogy akar. De amúgy meg soha nem teper le, vagy bármi. És nagyon rosszul esik nekem, hiába beszéltem vele, nem változtatott..A másik meg, hogy ő elmegy én meg levagyok tojva finoman fogalmazva..egyszer sem volt orgazmusom a majd egy év alatt..esetleg bárkinek bármi tanácsa van? Kérlek normális választ adj!!

2020. máj. 23. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Cseréld le. Nem érdemel meg téged.
2020. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek. Ha beszéltél is vele erről, és nem tett semmit a dolog érdekében, akkor ez nem is fog változni. Rossz ezt mondani, nert gondolom te szereted, de más pasit kell keresned.
2020. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy évig ilyen volt, akkor sajnos nem hiszem hogy változtatni fog, de én a szakítás előtt még egyszer mindenképp beszélnék vele erről.
2020. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!