Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Széggyeljem magam, ha gruppenb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széggyeljem magam, ha gruppenben veszítettem el a szüzességem? 18L

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 19:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%
Te most dicsekszel? 😉
2020. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan, dehogy 🙂
2020. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Vegyes érzéseim vannak, egy házibuliban elvonultam egy pasival, hogy végre szexeljek. Nem zártuk be az ajtót, és bejött több fiú, elkezdtek fogdosni, először ellenkeztem,majd nagyon tetszett.
2020. máj. 23. 20:20
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jó, nehogy megbánd!
2020. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

Szűznek erős nyitás, de ki nem szereti habzsolni az életet?

Velem is előfordult ilyen, csak akkor már nem voltam szűz.

De nincs is jelentősége.

És én sem bántam meg!

2020. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%

Nincs a szüzesség elvesztésének "szokványos" sem előírt módja, hogy aszongya', gyertyafénynél, misszióban, nászéjszakán, 3.5 másodperc alatt behatolva. Tény, hogy jobb ha vannak érzések is s megbízol a partneredben, de te nem így csináltad, hanem fejest egyből a "haladó szintre". A védekezésre viszont figyelj (mindenki felvegye a gumit), illetve közben ne csináljanak rólad fényképet, felvételt.

Az élet azért van hogy élvezd, ha téged nem feszít, akkor egészségedre.

2020. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Lacc80 ***** válasza:
89%
Ahogy gondolod. De valószínűleg nem lesz kellemes.
2020. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Mar megtortent...
2020. máj. 24. 15:19
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

És rá is szoktál erre a műfajra?

Mert én nagyon belejöttem...

2020. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%

Persze itt mindenki támogatja, meg ja, ha te is élvezted akkor ez tök jó...


Csak gondoljunk már bele, hogy te nem ezt akartad és elsőre ellenkeztél. Mi van ha mégse tetszik meg és tovább ellenkezel ők meg nem engednek? Vigyázz magadra!


Egyébként ez van, élvezted, jó volt akkor minek rajta problémázni. Ha az a lány tenné ezt akit szeretek akkor nyilván krva lenne a szemembe. Ha a lányom akkor kitagadnám. Ha egy ismeretlen ember, hát had élvezze az életet.

2020. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!