Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsoltok azoknak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok azoknak, akik szintén nem tudnak kötődni, úgy mint a cikkben van írva, 23 éves lány vagyok és még nem volt semmi sem?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 23. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még soha párkapcsolatod?
2020. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem volt. Már sokan próbálkoztak, de képtelen voltam fogadni a közeledésüket
2020. máj. 23. 23:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A cikkben egy régi szerelemről van szó, akit a faszi nem tud elfelejteni.

Mindegy a cikk.


Én magam is 23 vagyok és lány. Nekem is ez a bajom. Mármint nem tudok kötődni. Nagyon hamar kiábrándulok emberekből, vagy rájuk unok és nem tudok kötődést kialakítani férfiakkal. Egy emberrel hozott össze a sors, akit nem tudok megunni és ezért foggal-körömmel ragaszkodnék hozzá. Bár a viszonyunk fura, és talán külön utakon lenne jobb nekünk, mégis van benne valami, ami megtart engem és ezért nem akarom elengedni.

Szóval a változást benned is egy ember fogja kihozni, szerintem. Régebben úgy gondoltam, hogy soha a büdös életben nem fogok egy emberhez kötődni, de rám cáfoltak.

2020. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg fog változni, ha jönni fog olyan személy. Ahogy a Második válaszoló is írta. A másik megoldás talán az lehet, hogy megpróbálsz jobban nyitni az emberek felé.


Belül érzelmileg rendben vagy?


Át tudom érezni, hogy mit érezhetsz tapasztalatból.

2020. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Érzelmileg nem nagyon, volt egy srác, aki iránt már éreztem, de ő nem akarta
2020. máj. 23. 23:32
 6/13 A kérdező kommentje:
"miértre az egyik magyarázat a gyerekkorból jön, az ellenkező nemű szülővel megélt érzelmi kötelékben keresendő a probléma forrása. Lehetséges, hogy az édesanya, édesapa jelen volt ugyan, de érzelmileg elérhetetlen volt, nem alakult ki kép a stabil kapcsolatról, ezért a fantáziavilág pótolta mindazt."
2020. máj. 23. 23:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre most mondhatom azt, hogy nekem szinte egyáltalán nem volt jelen az egyik szülőm a másik pedig igen, de vele nem volt felhőtlen a kapcsolatom és azért sok rosszat kaptam. Nem tudom milyen egy stabil kapcsolat, szóval ez amit leírtál rám például igaz, de ezeken a dolgokon meg kellene próbálni túl lépni és nem életünk végéig azon szenvedni, hogy gyerekként szar volt. Azon kell dolgozni, hogy felnőttként jobb legyen és nem a múlton keseregni.
2020. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én 30 felett lettem először igazán szerelmes. lehet neked is csak peched van és nem. találkoztál olyannak, aki hat rád.
2020. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Vannak olyan ismerőseim, akiknél ugyanez a szitu. Amit észrevettem, hogy hiába kezdik ezzel a szövegüket, sosem arról van szó, hogy nem tudnak senkihez kötődni. Mindig az láttam az összes ilyen embernél a környezetemben, hogy vagy van a múltban egy ember, akihez bizony teljes mértékben kötődnek, vagy nem elég jók a pasik/nők, akikkel összetudnak jönni, ezért nem is kötődnek hozzájuk.

Hogy mi a megoldás? Jó kérdés. A múltat visszahozni általában lehetetlen. Az elvárásokat leadni szintén nem a legkönnyebb.

2020. máj. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

De sok pasival szexeltél már?

Nem lehet, hogy alfa özvegy vagy?

2020. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!