Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha szex közbe spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha szex közbe spontán párotok felhozza, hogy anális szexet akar, akkor olyankor mit tesztek?

Figyelt kérdés
Közlitek, hogy majd legközelebb vagy kimentek gyors beöntést vegezni?

2020. máj. 24. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Nem engedem!
Simán megengedem!
Gyors beöntés, s mehet!
Majd legközelebb s úgy készülök!
Hallani sem akarok róla!
Már alapba számítottam rá!
45 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Csalódnék, ugyanis még a kapcsolatunk elején leszögeztem, hogy sok mindenre nyitott vagyok, de az anál szóba se jöhet.

Szerintem annyira lelombozna, hogy ennyire nem ismer, vagy, hogy ő nem volt őszinte, hogy nem is lenne kedvem folytatni.

2020. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mivel előbb izgatni tágítani síkosítani kell így nem lehet ebből spontán popó szex

Szóval csak úgy lázán puncibol nem tudja át tömni a végbelembe


N

2020. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
sose csinálok beöntést L
2020. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Meglepne. Tekintve, hogy mindketten a "szinte bármit csak ezt ne" hozzáállással vagyunk a dolog felé.
2020. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Mindketten undorítónak tartjuk hálistennek, szóval nem történne ilyen.
2020. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gondom vele. Sosem csináltam még, de kíváncsi lennék rá, szóval nem lenne ellenvetésem amíg óvatos, odafigyel a megfelelő tágításra és síkosításra, hogy egyikünknek se fájjon
2020. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig spontán jön, de persze az izgatás/síkosítás nem marad el. Beöntést nem szoktam csinálni, nem szokott belőle 'baleset' lenni. Annyi, hogy az anál mindig a szex vége, utána már nem teszi vissza punciba és a számba se veszem.
2020. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Sose hozta fel, nem is menne valószínűleg

L

2020. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ellenvetésem se tőle, volt, hogy én hoztam fel, hogy próbáljuk ki. A vége pedig mindig pozitív volt, soha sem járt balesettel vagy fájdalommal.
2020. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Simán, mehet minden tövig, mert úgy szeretem, megörülök érte.

popó szex nélkül nincs is szex

2020. máj. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!