Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka hogy bizonyos nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy bizonyos nők a gazdag férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés
itt kifejezetten arról van szó hogy maguknak akarnak sok pénzt, vagy hogy a csávó a dominanciájá miatt, hogy amiért neki van ami másnak nincs emiatt szexibbnek látják?
2020. máj. 24. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A sok pénz miatt.
2020. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A pénz miatt,mert úgy dolgozniuk sem kell,lehetnek plazacicák.
2020. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 StevenUp ***** válasza:
100%
Nert tudják hogy ha néha szexelnek vele akkor kapnak abból a sok pénzből...
2020. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Evolúció. Tudat alattira elég erősen hat. Mindenki olyat szeretne választani, akivel a lehető legjobb utódokat hozhatja a világra. A pénz pedig a biztos háttér, tehát semmiben sem szenved hiányt az utód majd(pénz terén). Ezért kell nemtől függetlenül mindenkinek a szebb bőrű, egészséges hajjal rendelkező stb. ember, mert azt üzeni az agynak, hogy egészséges példány és az utódok is jobb immunrendszerrel, stb. fognak rendelkezni. De persze vannak azok is, akik konkrétan csak a pénzre hajtanak, tudatosan! Az más. Náluk is műkődik ez a mechanizmus, de szerintem ott inkább arról van szó, hogy majd eltart valaki, nem kell dolgozni, stb. Tehát a pic.ák. De minden emberben munkálódik ez. Ezért kell a férfinek a szebb, egészségesebb nő. A nőnek pedig a biztos háttérrel rendelkező férfi. Logikus.
2020. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van akibe belenevelik. A nagybátyám mindkét unokatesómnak (lányok) megmondta, hogy az ő házába csóró srácot nem vihetnek. Eddig mindegyik pasijuknak 20 milliós kocsija volt. Nem is ismerek annyi gazdag faszit amennyit ők ketten összeszedtek a környékről. 😂
2020. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nők a biztonságra mennek, szóval ha az anyagi stabilitás rendben van, valahogy a külső is elenyészik. Persze vannak szerencsés kombinációk, ahol jóképű is a srác, és még pénze is van.
2020. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert a pénzt nézik főleg, a pasit csak egy bizonyos szintig! A kényelmes és remélhetően luxus jövőbeni életükért cserébe ha nem is szeretik, de elviselik a pasit!

Kérdezd meg a Vajna Timit!

2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es jól leírta. Nekem nem pénz kell, én is jómódú családból jövök, jó munkám van, eltartom magam. Viszont egy férfinél szerintem baromi vonzó tud lenni az, ha sikeres (nem is feltétlenül a pénz, bár ez a kettő általában együtt jár, szóval a pénz valamiféle mutatója a sikerességnek). Szexi ha egy pasi céltudatos, kitartó, intelligens stb.

Én is hasonló karakter vagyok, ezért csak az ilyen férfiak vonzanak. Aki 'gazdag' (kinek mi a gazdagság) az valószínűleg tett érte hogy az legyen, tud bánni a pénzzel, nem herdálja el. Ez is fontos. Így majd közösen ki tudjuk élvezni az életet, utazunk, jókat vacsorázunk, wellness hétvégézünk stb. Ezt magamtól is megengedhetném, de ne már én fizessem be a párom egy ilyenre.. szerintem a férfi legyen férfi, ebbe beletartozik az is hogy legalább olyan anyagi helyzetben legyen mint én, ne rosszabban. Jól esik ha meghív, meglep egy utazással stb és nem kell az aprót számolgatni hogy hónap végén belefér e egy netes kajarendelés vagy az már nem..

2020. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pénz miatt.
2020. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!